Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen tetoválást csináltassak?

Milyen tetoválást csináltassak?

Figyelt kérdés
Stílusom:Kicsit gyerekes imádom a rozsaszín ill. a kék színt. Az öltözködésem mondhatni vagány( azért írtam így mert nem mindenkinek u. a. a vagyány :) ) viszonylag kicsi és olyan tetoválást szeretnék amit késöbb nem bánok meg :) ;) Nektek van ötletetek milyent csináltassak?
2016. nov. 21. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
De minek tetkó ha azt se tudod mit. Ezt az egészet nagyon félre értetted
2016. nov. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer egy okos ember azt mondta, hogyha más ad tanácsot, hogy mit varrassak magamra, akkor azt biztos, hogy meg fogom bánni - hiszen nem engem fejez ki.


Én azt tudom tanácsolni, hogy használd a képkeresőket sokat. Google, deviantart is jó, de pinteresten különösen hatalmas gyűjtemények vannak.

Váltogasd a kulcsszavakat: apró tetoválások, gyerekes tetoválások, vagány tetoválások, tetoválás lányoknak, bármit, ami eszedbe jut, nyugodtan írd be. (Angolul még célszerűbb, úgy több a találat.)

Csinálj saját táblákat, gyűjtsd az ötleteket akkor is, hacsak picit tetszik, vagy csak valamelyik része.

Bizonyára lesz olyan, amelyikben magadra találsz, de az is lehet, hogy több tetoválásból alakítod ki a sajátodat - az egyiknek a stílusa fog tetszeni, a másiknak a mondanivalója.


Sok sikert! :)

2016. nov. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat😀
2016. nov. 22. 18:49
 4/5 anonim válasza:
tetoválást csak akkor csináltass ha van valami olyan aminek nagyon különleges jelentése van számodra különben megbánod
2016. nov. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat. Végül eldöntöttem mi legyen egy rókára esett a választásom mivel kisgyerek korom óta a kedvenc állatom plusz bolondulok minden olyan dologért :) A kedvenc filmem főszereplője is egy róka , csodálom is őket a hallásuk ,szaglásuk , látásuk miatt.( főképpen mivel szemüveges vagyok és nem tudom milyen lehet élesen látni...) :/ , tényleg köszönöm a válaszokat főleg a normálisakat :)
2017. máj. 31. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!