Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szülők, megengednétek a 16...

Szülők, megengednétek a 16 éves lányotoknak a tetoválást?

Figyelt kérdés
Az én lányom nagyon szeretne egy tetoválást, de szerintem pár év múlva megbánná. Mondjuk már 2 éve rajzolgatja a mintákat (már 2 éve ugyanazt a tetkó szeretné). Nagyon mondogatja hogy már szeretné, (még csak 15 éves, és a 16. Szülinapjára szeretné). Én azt mondom neki hogy várjon még pár évetv, de nagyon mondogatja hogy nem bánná meg meg semmi. Szerintetek?

2016. márc. 18. 22:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
39%
Talán igen, nem akkora dolog egy tetoválás, bár nem minden testrészre és nem minden méretben engedném, a legjobb lenne ha várna még 2 évet, utána már úgysincs beleszólásom.
2016. márc. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Az alkarjára szeretne egy kicsit
2016. márc. 18. 22:25
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
Én jobban örülnék ha valami láthatatlanabb helyen lenne. Igazából csak az a baj, hogy tényleg lehet, hogy 3-4 év múlva már egyáltalán nem akar tetoválást, tizenévesen én is rá voltam kattanva, később pedig már nem.
2016. márc. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Most ment középiskolábs, és ott nagyon sük barátja lett, és azért szeretne tetoválást mert végleg le akar zárni egy korszakot. általános iskolában nagyon sükat bántották, és ezért szetetne.
2016. márc. 18. 22:32
 5/24 A kérdező kommentje:
Ilyent szeretne az alkarjára : [link]
2016. márc. 18. 22:34
 6/24 gnoomage ***** válasza:
37%
Ha 2 éve tervezgeti lehet nem fogja megbánni, hisz azért 14 éves kortól 16-ig eléggé sok dolog történik az emberrel, főleg, hogy most kezdte a középsulit, de nem változott a véleménye... Bár ez olyan dolog, hogy a szülő úgy se szeretné, a gyerek meg minden erővel :D Te döntésed..
2016. márc. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
Nem engedném, ezek a tipikus tinis minták, amiket pár év múlva ő maga fog nagyon gáznak tartani. Akkor is ha most nem így gondolja... még sokat fog változni az ízlése. Tuti hogy megbánja, és ezt jobb elkerülni.
2016. márc. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
96%
Ez a minta tényleg nagyon gagyi. Sok munkahelyen nem tolerálják az ilyesmit, ez pedig teljesen ki fog látszani. Szerintem ezt nem engedném, legyen inkább a hasán ha nagyon kell, de mondjuk ha bankban fog dolgozni, zavaró lesz az, hogy egy feltűrt ujjú inget sem vehet majd fel nyáron.
2016. márc. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
35%

En is 16.szulinapomra kertem tetovalast..anyu bele is egyezett nagy nehezen,vegul nem lett semmi..lebeszeltek,h meg noni fogok es csunya lesz,stb..viszont en is nagyon szeretnem:) rengeteg helyen olvastam,h 16 eves lanyok csinaltak es nem lett semmi baja a tetovalasnak:)

A lanyod helyebe tudom magam kepzelni,mivel kb egy cipoben jarunk..szoval szerintem nem gond egy kisebb tetko:) 16 evesen eleg erett egy ember ahhoz,h ilyesmit maga dontson el( ha erett felfogasu)..

2016. márc. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Igen az, sajnálom is, mert nagyon hamar fel kellett nőnie..nem lehettem vele amikor kicsi volt, és 14 éves fejjel érettebb és kümolyabb döntéseket hozott, mint egy felnőtt
2016. márc. 18. 22:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!