Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ti melyik fordítást választaná...

Ti melyik fordítást választanátok? (Tetoválás)

Figyelt kérdés

Szóval ma megyek tetováltatni, nem tudok angolul de angolul szeretnèk egy egyébként magyarul tök jó mondatot.

Egy amerikában élő rokonom, és a tetováló is lefordította nekem ezt a mondatot angolra. 4-5 variáció lett..

Amit a rokon mondott abból az egyik mondat angolul kinèzetre nagyon tetszik, a többi egyik sem igazán.

Beírtam google fordítóba az összeset és a tetováló mondatai voltak azok amik leginkább hasonlítottak a magyar mondatomra..

Na most nem tudom melyiket vàlasszam?

Csak gáz mert minden nyárom megyek Amerikába és nehogy kinevessenek a szöveg miatt...



2017. febr. 9. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A mondatokat igazán leírhattad volna.
2017. febr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Megírhatnád mik a mondatok (akár privátban is), anglisztikás vagyok, talán tudok segíteni :D
2017. febr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Írd le a mondatokat! Egyébként én az amcsi rokonra hallgatnék. Vannak az angolban olyan kifejezések, amik nem szórul szóra úgy vannak magyarul, és ha úgy próbálod lefordítani (ahogy valszeg a tetoválós tette), akkor hülyeség jön ki.
2017. febr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 opened paradise ***** válasza:

A google fordító nem ér semmit sem.

Szóval írd le,ahogy azt már javasolták páran.

2017. febr. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Ha magyarul tök jó a mondat, akkor miért nem magyarul tetováltatod fel?
2017. febr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Nehogy leírd a mondatot, a végén elhajlanak az ujjaid.
2017. febr. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amúgy ha egy könyves idézet a szöveg, vagy ilyesmi, szerintem keresd ki, hogy az eredeti műben hogy volt.
2017. febr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%
Csak a balekok tetováltatnak magukra angolul. Igazán vagány gyerekek csakis japán írásjeleket varratnak a lábukra.
2017. febr. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 opened paradise ***** válasza:
Igaz. Olyanokat,mint currys csirke és gung bao marha.
2017. febr. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne szóljatok már be, nekem is angol tetkóm van, és nem szégyellem ^^ (Igaz, én tudok angolul, anglisztika szakra jártam :D Na mindegy.)
2017. febr. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!