Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A születési évszámomat szeretn...

A születési évszámomat szeretném kb egy 4x10 cm es területen a mellkasomra tetoválni. Baj lehet?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy sajnos anno nagyon zavar engem a mellkas meg has szőröm mert suliba kb mindenkinek full csupasz pedig nem is borotválják. Megirigyelten és és borotválni kezdtem. Így 2 év alatt jó erős lett a szőr. Na a lényeg ha ott lesz a tetkó úgy azon kereszül kifog nőni a szőr? Vagy utána ott hogy tudom borotválni?
2017. márc. 25. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ki fog nőni és a tetkón is lehet borotválni. Amúgy a szőr nem lett erősebb a borotválástól, ha hagyod pár hónapig, helyreáll a minősége (kihullanak az agyonborotváltak). Én nem tetoválnék és a szőrösség se zavarjon, most az ilyen csupasz gyíkság a menő, de lehet hogy 10 év múlva a vadszőrös lesz a divat.
2017. márc. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

Engem speciel zavarnak ezek a mostanság divatos csigák. Azért egy pasi legyen szőrösebb nálam, na. Ez a minimum.


Egyébként tetoválás is szőrösödik (meg ha nem is szőrösödne, hogy nézne már ki, hogy mintában vagy szőrtelen?! :D), szóval nem úszod meg a borotválást, ha a csigalét a célod. De tetoválni ugyanúgy lehet oda, és ha meggyógyult, borotválni is ugyanúgy tudod, kb 2-3 hetet kell kihagynod.

2017. márc. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
utolso, hangosan rohogtem ezen a csigas hasonlaton :D
2017. márc. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!