Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ti hogy vagytok ezzel?

Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Van egy mandala mintás tetoválásom abal karomon. ( nem ez az első, ez lett az 5.tetkóm), és mindenkitől megkapom, hogy semmit nem jelent, hogy ez undorító stb. Ti hogy vagytok a mandala tetoválásokkal?


Hozzáteszem számomra van jelentése, rengeteget olvasgattam régen is a mandalák után, oda vagyokaz ősi keleti kultúráért, szóval minden pont,vonal,ábra jelképez valamit a mandalámban, nem csak hóbórtból varrattattam fel. 21\L



2017. jún. 20. 08:46
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem vannak szépek,de tényleg nagyon divatos lett mostanában és sokan még csak meg sem tudják rajzolni ,csak egy az egyben leszedik netről "azt" az jól van.Az a baj ,hogy mindenki pooont a nagymamája emlékére csináltat tetkót ez bezzeg nem fura az embereknek?Meg a kutyája/macskája emlékére?Ezek talán mélyebb dolgok ?Dehogy is, kész vicc :D Szerintem attól még vannak nagyon szèp tetoválások hogy nem valami nevetséges indokot talál rá az ember hanem csak tetszett.
2017. jún. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

1. Te tudod, hogy neked jelent valamit, szard le, mit gondolnak :)

2. És ha nem jelentene semmit...? Akkor mi lenne? Semmi. Tetszik a minta, magadon akarod tudni életed végéig, nem értem miért nem képesek megérteni az emberek, hogy ez is elég ok a tetoválásra.

2017. jún. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

A mandalákkal tényleg az a baj, hogy a többségnek fogalma sincs, hogy mit tetováltat magára. Ugyanaz a kategória, mint az arab/kínai/japán írásjelek, mikor . :)

Mivel nálad ez nem így van, ezért nincs szégyellnivalód, viseld bátran, légy rá büszke!

2017. jún. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!