Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 1 hetes szemöldöktetoválásnál...

1 hetes szemöldöktetoválásnál a varr leesése után hiányos lett a tetoválás. Volt már másnak is ilyen problémája?

Figyelt kérdés

1 hete és 2 napja csináltattam szálas sminktetoválást. Nem volt olcsó, nem volt gyatra munka. Gyönyörű volt, viszont miután a varr leesett itt-ott eltűnt a tetoválás. Alatta nem világos szín van, hanem a bőröm.

Korrekció még 4 hét múlva lesz, addig így marad. Ez mitől történhetett? Betartottam mindent amit mondott a tetoválóm. Nem napoztam, nem szoliztam, nem mostam vízzel és nem kapargattam.



2017. jún. 23. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Kidobta a borod, van ilyen. Errol senki se tehet. Se te, se a tetovalo. Ilyen a borod. Remenykedj, hogy korrekcio utan megmarad, mert van akinek lehet korrigalni 66x is, akkoris kidobja a bore.
2017. jún. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
#1 válaszoló: ez nem kidobás, mert akkor csak halványulna, nem tűnne el teljesen a festék, de a kérdező írta, hogy teljesen a bőre látszik
2017. jún. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valaki később látná a kérdésemet és érdekelné mi történt, annak üzenem, hogy miután a varr leesett rá pár napra előjött a tetoválás szépen, úgyhogy nincs mitől pánikolni :) hülye folyamat, időt kell neki adni, de megéri!
2017. júl. 22. 15:42
 4/7 anonim válasza:
100%
Sziasztok! Ha még valaki olvassa.. Én 5 napja tetováltattam a szemöldököm. Mindent betartottam, amit mondtak, de tegnap reggel óta nagyobb darabokban jön le a festék, és alatta nagyon halványan látszik a vonal. Ráadásul csak az egyik pocsék, a másik kb. olyan, amit vártam. Amit talán elronthattam, hogy eleinte naponta négyszer krémeztem, utána csak kétszer-háromszor. Remélem nekem is "előbújik" a szín...
2017. nov. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok én a szemhélyamat megyek tetováltatni jövő héten! Arról mi a vèleményetek? Mire kell figyeljek?
2018. márc. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kedves kerdezo, par nap mulva teljesen kirajzolodott es erosodott a szin? Nekem is microbladingom volt, mar elkezdett potyogni es nehol kb semmi sincs a leesett darab alatt, csak a borom :( remelem nekem is elojon vegre par nap mulva mert elegge aggaszto latvany :( :D
2018. nov. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Juti81 válasza:
Én 2 hete tetováltattam, nekem is halvány nagyon és a varral együtt hullik le a szemöldököm is. Elég aggasztó.
2019. márc. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!