Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A tetovált felület teljesen...

A tetovált felület teljesen sima lesz gyógyulás után?

Figyelt kérdés

Ma 2 hetes a tetoválásom. Tettem a témában már ki kérdést a hámlással kapcsolatban. Azt a választ kaptam, hogy mivel csak egy kicsi körvonal, nem biztos, hogy fog hámlani. Viszont nem sima ott a bőr. Az elején az volt, majd kezdett kicsit tapinthatóbb lenni. A kérdésem az, hogy ha nem hámlik, akkor miből tudom, hogy már teljesen legyógyult? Gyógyulás után már teljesen sima lesz ott a bőr?

A szalonba egy hét múlva megyek vissza, ott úgyis megmondják, hogy minden rendben van-e, itt csak előre érdeklődtem.

Köszönöm a válaszokat!



2017. szept. 25. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg attól, aki varrta ? :P
2017. szept. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha úgy lett tetoválva, akkor igen, ki tud dudorodni. De idővel ez lejjebb mehet. A hámlást nem mindig veszed észre, onnan tudod, hogy legyógyult, hogy nem fáj, nem viszket, nem érdes (az érdesség a hegesedés, nem a bőrfelszíntől való kitüremkedés) és ezek után még egy hét el is telt.
2017. szept. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megesik hogy ki fog dudorodni, ha az adott helyen többször ment át. Legegyszerűbb magyarázat az, hogy képzeld el mikor megvágod magad kicsit mélyebben és örökre ott marad az a fehér heg. Tetkónál is olyan heg marad ha az adott ponton többször megy át a tű, csak az optikailag sose fog látszódni mivel szines lesz.
2022. máj. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!