Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyi idő mire a körülmetélés...

Mennyi idő mire a körülmetélés után elérzékenyedik a felület?

Figyelt kérdés
Illetve a napi 2x kamillázom 10 percet elég? Meg körömvirággal valahogy megpróbálok kenegetni de baromi érzékeny... Alig tudok menni a lenge boxerembe, kicsit hozzáér és borzalmas az érzés. 1-2 hét mire rendesen fogok tudni menni mint rég, vagy több idő mire ez elmúlik? És azzal ne jöjjetek hogy miért metéltem magam körül stb.. Már pisilni alig bírtam a fitymaszűkületem miatt. Lehetőleg olyan írjanak akik tényleg körül vannak metélve és tudják miről beszélek.

2017. aug. 8. 10:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
1-2 hét. Ha kényszeresen véded mindentől, még tovább tart.
2017. aug. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És utána ugyan olyan lesz mint ha bőr lenne rajta, tehát semmmi különösebb érzés nem lesz a mindennapokban, vagy rendszeresen fog állni a miniszer? Illetve amíg nem esik ki a varrat addig nem nagyon fogok vele járkálni sehova, mert még véres.
2017. aug. 8. 10:35
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Olyan lesz, és éppúgy működik, mint előtte.
2017. aug. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
8%

Pedig lett volna lehetőséged megúszni a körülmetélést, ha annyira akartad volna, és a gyakorikérdések helyett olyan helyen érdeklődsz, olyan embertől kérsz segítséget, aki ezzel foglalkozik, tud tanácsot adni, mit és hogyan, kivel és mikortégy!

Nekem is nagyon súlyos fitymaszűkületem volt, igaz, én pisilni viszonylag gond nélkül tudtam. Most mégis van fitymám,és ha én is úgy elsiettem volna a dolgokat, ha én is azt csináltam volna és úgy ahogy te, akkor most nekem se lenne.


Próbálom hangsúlyozni, ma már nem az eszetlen gyors és otthoni, bizonytalan kimenetellel kecsegtető házi praktikàk, meg elsietett, izgatottal, félelemmel és szégyenkezéssel teli orvoshoz rohanás, műtéti időpont sürgetés, átgondolatlanság-sietség egy sikeres fitymamegmentő fitymaszűkületi műtét nyitja, hanem hogy fel kell egy ilyenre még előtte alaposan, a megfelelő, ehhez értő emberek segítségével készülni!


Már akkor, amikor elhatározod magad arra, hogy szembenézel te is a fitymaszűkületeddel, már akkor, az első lépés megtételénél kell észnél lenni, és a megfelelő helyen, megfelelő tanácsadó segítségével kell tájékozódni nem az ilyen laikus internetes fórumokon, mint a gyakori vagy az index-fórum! Így nem is csoda, hogy itt sírsz-rísz, te is mint a többi, hogy körülmetéltek, nem volt más választásod (de volt, csak nem kerested eléggé, pláne nem a megfelelő helyen,megfelelő embertől kért/kapott tanácsokkal), és most szenvedsz mint állat! Ez egy ördögi kör. Ha sosem szűnik meg a túlzott érzékenységed, metélten se,... hát akkor itt vagy mindenki visszaküld majd értelmetlenül az orvoshoz, aki úgy mint itt a többség, szépen felfelé fog nézni, fejét a nyakába süppeszti, két kezét meg kifordított tenyérrel széttárja szélesre húzott szájjal, mert ezzel nem fog tudni mit kezdeni, a szánakozó tekintetével meg csak még elkeseredettebb leszel, mert az alapproblémádból lett egy másik! Rossz esetben. Jó esetben megszokod a dolgot, de a tudat hogy hogyan vitted ezt végbe, és ha meg akartad volna menteni a fitymádat, de nem tettél meg ezért mindent... háát...


Kellett volna segítség, tudtam volna valóban működőt ajánlani. Most már csak abban van mód segíteni, hogy valahogy kibírd az első időszakot, és szokd meg valahogy ezt a helyzetet. (Ezért nem szeretem a bizonytalan dolgokat, pont az ilyenek miatt jobb szeretek biztosra menni, és felkészülni a várható dolgokra mind fizikálisan, mind lelkileg, akkor nem itt kötsz ki ismét kérdezőként!)

2017. aug. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

Nem a nagy szöveget kell írni,a lényegről meg elfeledkeztél.

Nálad hogy oldódott meg a probléma .

2017. aug. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

én 1-2 hétig kamilláztam, 3. hét után már nem is zavart.

lazább alsógatyát hordjál

2017. aug. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#4 Köszönöm ezt a nagy terjedelmű szöveget amiben csak annyit taglalsz milyen hülye voltam hogy belementem. Erre semmi szükségem köszönöm :)
2017. aug. 8. 20:12
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
Szia... szerintem sem kellett volna mindjárt metéltetni... ahogy magad a kérdésbe megfogalmazod, mennyi ideig tart még elérzékenyedik? Igen... teljesen el fog érzékenyedni... rengeteg jó dologtól foszt meg a metélés! Én nem értem, hogy egy fiúnál hogy alakulhat ki egy ilyen szükület? Hát nem huzigáltad fel maszturbálásnál. Fürdésnél miegymás?
2017. aug. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%

Ugyan nem ezt írtam, mint amit te összeszedtél a hosszú szövegből kedves kérdező, de ha neked mindössze csak ennyi jön le belőle, akkor azt kell, hogy mondjam, sajnos megdolgoztál az "elismerésért". Sokkal könnyebb pedig a bajt megelőzni, mint azt kezelni "valahogy", miután megcsináltad azt magadnak!


Ha ebben már késő bánat is, az életed egyéb területein még hasznát veheted e jótanácsnak, ha újabb nagy dobásra készülsz az ismeretlenbe, akkor legközelebb készülj fel, de ne akárhonnan/akárhogyan! Az ilyen problémákat sablonmegoldás nem fogja megoldani, nagy különbségek vannak tanács és tanács közt, ezért aztán hiába próbálsz ki akármit, főleg itteni laikus tanácsok alapján, csak még jobban tönkreteszed a farkad, annyira, hogy akár azt ne lehessen megmenteni!


A jelenlegi helyzetedben jobbulást, a jövődre előretekintve pedig a jelenlegi esetedből okulást kívánok! (#4)

2017. aug. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jól tetted hogy megcsináltattad, ezzel se lesz több gondod. Vannak esetek, amikor kell, és nem tréfából szokott ilyenbe belevágni senki. Nekem 1 hét volt amire a járás rendben lett, de még vagy 1 hónapig érzékeny volt. Szeptemberre szerintem megszokod teljesen. Sokkal jobb lesz mint szűk fitymával.
2017. aug. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!