Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi a véleményetek egy ilyen...

Mi a véleményetek egy ilyen tetoválásról?

Figyelt kérdés

[link]


Szeretnék egy ilyet csináltatni, nekem elég zűrös fiatalkorom volt, szerencsejátékoztam akkoriban mentek még ezek a játékgépek, de volt kártya meg rulett is, aztán sportfogadás. Ezen kivül később szextelefon, és prostik. Ellent akarok tudni mondani ezeknek igaz, a játékszenvedély évek óta szünetel, de prostinál voltam, meg hetente telefonáltam le a pénzt a telómról. Talán ez a tetoválás segítene megálljt parancsolni, ebben az új függőségben.


És ha egyébként meglátja valaki mi a véleménye az illetőről?

például munkaadó, vagy társkeresésnél egy kiszemelt lány.



2017. okt. 15. 22:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

# 9 Akkor miért érzel késztetést választ adni egy olyan kérdésre, amire nem tudsz?

Beírtál egy totál oda nem illő véleményt. A kérdező sem kérdezte azt, amire válaszoltál. Ha nem megy, nem kell erőltetni.

2017. okt. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#11

És te miért érzel késztetést arra, hogy válaszolj az én válaszomra?

Tudtommal nem neked "címeztem".


U.i.: leírtam a válaszomat! Csak a sorok mögé kellene nézni!

Nekem abszolút mindegy, hogy mit tetováltat magára más! Nincs véleményem más tetoválásáról mert nincs hozzá közöm!

A sajátomról van és ez a lényeg.

2017. okt. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Leírtál megint egy fiktív mondatot, (...„sorok mögé”...) hátha igazad lesz. Hát nem... irreleváns választ adtál egy nemlétező kérdésre.


De amúgy igen... tényleg az én hibám, hogy rendszerint kib_ssza a szemem az irracionalizmus. Bocsánat. :(

2017. okt. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#13 Fordítok: a hatos válaszoló nem a fő kérdésre, hanem a kifejtés végén feltettekre válaszolt. Miszerint, ha fontos neki a minta, akkor ne érdekelje, hogy a leendő főnök vagy a kiszemelt lány mit szól hozzá, hiszen (HA komolyan gondolja) őt fejezi ki a minta, és akinek ez nem jó, az minta nélkül sem fogadná el őt.

Kábé ez van a sorok mögött. :)

2017. okt. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#14

Köszönöm! Örülök, hogy van aki érti miről beszélek!


#13 Baromira nem hajtok arra, hogy nekem legyen igazam. Nem vagyok olyan típus.

Meghagyom neked az ilyen kisstílű dolgokat. :)

2017. okt. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Látom szövegértelmezési gondokkal küzd itt 1-2 ember.

2 kérdés "hangzott el":


„Mi a véleményetek egy ilyen tetoválásról?” és

„És ha egyébként meglátja valaki mi a véleménye az illetőről?”


Erre olyan választ kapott, hogy ne érdekelje.

A "Nesze semmi" iskolapéldája.


Igaza van a válaszolónak, de a kérdező rohadtul nem azt kérdezte, hogy "Tetováltatni akarok, szerintetek érdekeljen mások véleménye?"

2017. okt. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!