Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tongue piercing! Kinek van es...

Tongue piercing! Kinek van es mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
Nagyon mozgatja a fantaziamat es nagyon tetszik, csak szeretnek egy kicsit tobbet megtudni rola.
2017. okt. 27. 18:31
 1/4 anonim válasza:
58%

Nekem kb egy fél éve ....

Nagyon szeretem, éjel-napal eljátszom vele😃😃...Suliba tanárok nem láttak😂😂

kb 1-2 hétig megkeseríti az életed...De megéri😍😍Hid el, Mostaniba minden hónapba újat teszek😂😂


Mikor beteszik aznap nem fáj annyira, utana feldagad , fájni fog de kilehet bírni!

Kb egy hétig TILOS tejtermékeket és Alkoholt fogyasztani!

2017. okt. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Magyarul nem megy?
2017. okt. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem borzasztó. Maga a piercing nem, de az olyanok, mint az első válaszoló... buszon is rendszeresen látom a kamaszokat, folyamatosan turkálják, forgatják, vacakolják, kb. mint a 80 éves papó, amelyiknek már nincs foga, és nyammogni kell, hogy ne folyjon a nyála.

Szerintem ez gusztustalan. Férfin is, nőn is borzasztóan rossz látvány, hiába tetszenek amúgy a piercingek (nekem is van). Ennél már csak a karika a szájzugban a rosszabb, ott még látványosabb a csámcsogás.

2017. okt. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Barmily meglepo is, a nyelv az egyik legjobb hely pcnek szerintem. Nem kell annyit kezelni/baszakodni vele a kesobbiekben es ugye nem lathato helyen van. Emelett szerintem jol nez ki, nekem bejon. Es igen elejen nagyon szar lesz, de utana semmk bajod nem lesz vele a vilagon. Nem ertek egyeseket.. nem tudom mivel extremebb mintha mas helyen lenne az a pc
2018. jan. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!