Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A tetoválás nagyon fáj?

A tetoválás nagyon fáj?

Figyelt kérdés

Szeretnék tetoválást csináltatni csak félek tőle hogy nagyon fog fájni. Ha nektek van tetoválásotok írjátok meg, hogy kinek mennyire fájt. A válaszokat előre is köszönöm.

19/L



2017. nov. 3. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire magas a fájdalomküszöböd, és hogy hova varratod. Egy szúnyogcsípésnél jobban fáj, de az érzéstelenítés nélküli foghúzásnál meg kevésbé. Amikor a vállamat varrták, azt szinte egyáltalán nem is éreztem, de amikor a lábszáramat, és a tű kopogott a sípcsontomon, az k***ra fájt.
2017. nov. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Igazából, attól függ melyik testrészedre varratod.
2017. nov. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 $$$$$ ***** válasza:

Az előzőek jól leírták . Attól függ hova akarod, azt írd le :) . De amúgy azok a helyek a legrosszabbak ahol vekony a bőr és egyből alatta a csont pl: bokacsont,gerincnél , fej ,nyak és társai :) . Nekem a vádlim van telibe varva :) . Az alsó része alig fájt. Szinte csak bizsergett. Ahogy egyre feljebb ment egyre jobban fájt. A tetejénél már elég rossz volt. De ugye nekem eleg nagy a fajdalom küszöböm en volt hogy a fogtömést is érzéstelenítő nélkül kértem mert mondták hogy hamar kifúrják nem kell olyan mely lyuk. Tehat inkább kibírtam azt a kicsit minthogy utana csomó ideig zsibbadjon a szám. De visszatérve a tetkóra. Nekem a vadli bírható volt. Voltak rosszabb részek, legrosszabb az volt amikor a már kész mintára ramebt egy másik szinnel és a "már felszakadt börön,, átment mégegyszer meg ugye sok idö volt mert elég részletes XD . De én azt mondom hogy megéri a fajdalnat tehat csináltsd :D . Ne felj a fajdalomtól. Megéri :) .

17/F

2017. nov. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Meg fogom csináltatni
2017. nov. 4. 07:27
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem a felkarom belső felén van egy szöveg, az fájt, de elviselhető volt. A hátamon a nyak alatt egy 12*12-es minta, ott nem fájt, de azért lehetett érezni, hogy üti a tű. A csukló részen egy évszám, ott kicsit fájt, de simán tűrhető volt. Az oldalamon eléggé fájt, főleg, hogy egy nagyobb minta került fel, de nem haltam bele. A következő a jobb vállamon lesz, ott annyira nem fáj. Mindenhol érzed, hogy üt a tű, de nem mindenhol egyformán fáj, viszont simán kilehet bírni, nem fogsz belehalni a fájdalomba.
2017. nov. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem van 7 tetovalasom is. 1 a bal combomon, 2 a jobb combomon, 1 a bordan, 1 mell alatt es 2 a kezemen hajlat alatt. Nos, amikor nekem a mell alatt csinaltak akkor majdnem beszartam, 4 oras melo volt, de megerte, de attol fugg, hogy hova akarod, meghogy mekkora a fajdalomkuszobod. 18L
2017. nov. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Attól függ hova akarod és mekkora a fájdalomtűrő küszöböd. Nekem van 12 tetkóm 😀 A tarkóm alatt egyáltalan nem fájt,az oldalamon sem. A hátamon picit éreztem mint ahogy a bokamon is. Legjobban a két alkaromom fájt de az is kibírható . Na meg ha fáj is megéri mert szép és ott marad örökre :)
2017. nov. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!