Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogy hívták ezt a tetoválót...

Hogy hívták ezt a tetoválót Budapesten? Vagy hogy hol dolgozik jelenleg? Többi lent

Figyelt kérdés

Rákoskeresztúron volt a tetováló szalonja durván 8-10éve. A Pesti úton kellett haladni a buszvégállomás felé. Pár percre volt a végállomástol a szalon egy 4 emeletes panel aljában. A keresztneve vagy Zoli ☺

Volt a szalonban egy idősebb nő is, ő működtetett ott szolit.

Azért keresem nagyon ezt a tetoválót, mert a legszebb tetkoim neki köszönetem. Valamint mindig annyira bele lendült hogy belevitte a saját elképzelését is a már félig kész mintába.Az egyetlen tetoválo akinek a munkájával 1000 százalékban meg voltam elégedve.

És most november 15-24-ig Magyarországon leszek és szeretnék vele megint tetováltatni


2017. nov. 10. 07:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán Ifj. Bárándi Imrére gondoltál? Tudtommal most Polgáron dolgozik. Vagy Polgárdin? Tudom, kissé elkéstem a válasszal, de csak most találtam rá a kérdésedre. Viszont sok jó megbízható tetováló van még a fővárosban. Érdemes ellátogatni a honlapjaikra, nézegetni a munkásságaikat, követni őket itt-ott.
2017. dec. 31. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!