Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Lányoknak tetoválás menő vagy...

Lányoknak tetoválás menő vagy csúnya?

Figyelt kérdés

Én csak az alkalomra szeretnék de nem tudom hogy szép/menő, csúnya vagy nem illik egy lányhoz a tetoválás?!

Sokan sokfélét mondtak már és nem tudom!😞



2017. dec. 6. 20:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
57%

Ízlés kérdése, a legtöbb lány finom, nőies, egyszerű mintákat szoktak magukra varratni, ami elég jól szokott állni. Ja, és 12 évesen könyörgöm tényleg ne tetováltass mert 1, meg fogod bánni. Ha nem is most, de felnőttfejjel biztosan. 2, igényes tetoválók nem fognak elvállalni, tehát csak az igénytelenekhez tudsz fordulni, és akkor olyan is lesz a tetoválás (tehát ronda, igénytelen). 3, Mert bárki aki megláthatja rajtad simán fel tudja nyomni a szüleidet a gyámnál, aztán nevelőotthonba kerülsz, a tetoválót pedig irgalmatlan módon megbüntetik, amit valószínüleg a szülőkön hajt be.


Üdv egy tetováló

2017. dec. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Szerintem csak akkor szép ha egyedi, illetve csak egy kisebb minta. Az elég ronda, és utálom is, akár férfi akár nõ, ha mondjuk pillangók vannak rajta. Az nagyon alap semmit sem jelent.
2017. dec. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek a tetovált lányok, ami viszont rosszul áll, az a nagy, vastag "férfias" minták, pl. ezek a törzsi tetoválások, azok szerintem nem valók egy törékenyebb lányra.
2017. dec. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem mondom magam alapjaba veve nagyon fullos nonek , de tudom hogy a tetovalasaim sokat dobnak rajtam (a bal karom spec teljesen ki van varrva, illetve mar az egyik labam is felig kesz, ehhez jonnek mashova kisebb mintak kulcscsonton,combon,lapockan,derekon,haton), es imadjak a tetkoimat :DNem aztmondom hogy onbizalmat adott a tetko de rengeteg pozitiv visszajelzest kaptam roluk :) en imadom oket, akinek nem tetszik azmeg igy jart.

miert lenne ciki egy non a tetovalas? Emberek vagyunk es szerintemegy izleses minta sokat doba kulson.:)

2017. dec. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Én most fogom az elsőt csináltatni, de már évek óta tervezem, viszont most találtam meg azt a mintát, ami tetszik is és sokat is jelent. 18 éves lány vagyok, már évekkel ezelőtt akartam csináltatni, de most így utolólag nagyon örülök, hogy még nem csináltattam, biztosan megbántam volna. Én imádom a tetoválásokat, de szerintem nagyon át kell gondolni, hogy mi és hova, és akkor nem lehet baj. Egyetemre járok, olyan munkakörben fogok valószínűleg dolgozni, ahol nem minden esetben tolerálják, de majd valahogy eltakarom. Nekem személy szerint vannak olyan helyek, ahol nem tetszenek (fej, fül mögött, derék, boka), viszont nagyon tetszikaz alkaron, főleg a belső felén, a vállon és a kulcscsonton. Hogyha megtalálod azt a mintát és helyet, ami te vagy, akkor illik hozzád, mások véleménye meg ne érdekeljen ebből a szempontból. (:


18/L

2018. jan. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!