Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Első tetoválás?

Sm's girl kérdése:

Első tetoválás?

Figyelt kérdés

Hány évesen milyen megfontolásból csináltattátok az első tetkótokat illetve mi volt a minta? Megbántátok azóta hogy megcsináltattátok, esetleg lett több is?

Válaszaitokat előre is köszönöm! :)



2017. dec. 6. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az előző hozzászóló bebizonyította önnön primitívségét.


A kérdésre is felelve:

[link]


Az első tetoválásom elkészültekor 22 éves voltam. Egy hosszabb kapcsolat után voltam pár hónappal, emiatt és a szakítás okai miatt nagyon stresszes voltam. A tetoválás úgy gondolom némileg javított a helyzeten.

Igazság szerint a tetoválás exemmel is kapcsolatos jelentést hordoz. A farkasnak pedig rengeteg féle szimbolikája van ami miatt hordom. Most 25 vagyok. Nem bántam meg. Pedig ez egy olyan tetoválás amit könnyű lett volna. Ám úgy gondolom, hogy az életem (és a személyiségem) egy tartalmas, hangsúlyos és fontos időszakát képviseli. Itt nincs helye szégyenérzetnek.

Lett több is, igen:) Sajnos volt amin már változtatnék, ezt aláírom.

A legutóbbi sajnos még nem készült el. Bizonyos okok miatt sokat csúszik, ám a kedvencem lett/lesz:


[link]

2017. dec. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 $$$$$ ***** válasza:
54%
Nelem nemreg készült el a vadli tetkóm 17 eves vagyok. Es valami brutalisan tetszik. Nahyon shepen ki van dolgozva. 2 alkalom volt és igaz hogy volt 4 szünet az első alkalommal a masosiknal meg 1 . De 10 óra 10 perc vomt összessegeben a szünetelkel eggyütt tehat eleg részletes 😅😂 . Szeribtem sose fogom megbánni mert motoros témáju én pedig 3 eve motorozok és mindig is gohok motorozni ... És a többi tetkóm is motoros témáju lesz...
2017. dec. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 $$$$$ ***** válasza:

Elnézest a mellé nyomásokért . Telóról vagyok...

Az egyes valaszoló meg vicnek is gyenge 😂😂 . Semmibe se nézem a hozzá hasonló embereket😂😂...

2017. dec. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18 voltam, lábfejre egy fotorealisztikus kiscicát. Azóta eléggé sokkal bővültem. Megbánni egyiket sem, mivel előre kigondoltam őket és igyekeztem minél jobban a saját igényeimre kivitelzni az ötleteimet.
2017. dec. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

26 voltam, már régóta terveztem tetoválást, kamaszkor óta, csak a tökéletes minta még nem talált meg.

Na meg a pénz... :)

Farkasom van, akvarell stílusban, saját tervezés (pontosabban a tetoválómé, én nem tudok rajzolni :D).

Az, hogy farkast akarok, régóta egyértelmű volt - amolyan totemállat nekem -, és az is, hogy hova. A stílus az, ami alakult az évek során - de a watercolor tetoválásokba beleszerettem, utána már nem is volt kérdés. :) A színek, a formája, testtartás, mind hordoznak jelentést számomra. Az farkas szimbolikáján túl az élet körforgása jelenik meg benne, az, hogy minden véget ér egyszer, legyen az jó vagy rossz.

A tényleges apropó akkoriban egy munkahely váltás volt (nagyon szeretett helyről jöttem el, nagyon csúnyán, azóta is fáj és hiányzik). Bár nem függ össze konkrétan a kettő, de nagyon jól jött ki, hogy a fent említettek arra (is) emlékeztetnek.


Eltelt néhány év, de nem bántam meg, nem is fogom. :) És tervben van még további minta, de ahogy korábban, most is várok a tökéletesre. A "mit" már megvan, a "hogyan" még kérdés, akárcsak az elsőnél. Nem rohanok, hosszú még a jövő. :)

2017. dec. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

18 voltam, a minta lényegében egy évig érlelődött bennem. Végül egy felirat lett az alkaromon, írott cirill betűkkel, a mai napig tetszik, még úgy is, hogy közelről nézve itt-ott azért vannak benne apró hibák.

Azóta még egy lett, és tervben van még néhány

2017. dec. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!