Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyire elfogadott egy...

Mennyire elfogadott egy tetoválás ilyen munkakörnyezetben?

Figyelt kérdés

Táplálékkiegészítőt forgalmazó boltban dolgozom jelenleg, mindenképp szeretnék személyiedző lenni, későbbiekben vagy egy ehhez hasonló boltot vags egy konditermet nyitni/bérelni..

Egy számomra nehéz, stresszes időszakot zártam le, ezt jelképezné számomra maga a tetoválás. Régóta szeretném már, de nem találtam olyan indokot amiért tetováltattam volna azon kívül hogy tetszik. Jobb alkaromra gondoltam, egyenlőre két minta jött szóba. Az egyik egy minimalista háromszögként indul és egy erdőbe nyúlik át, ezt nehéz leírni de nem nagyobb mint 8x10cm. A másik egy olyan minta ami körbeér a az alkaromon és egy számomra fontos idézetet rejtenék el benne. Ez olyan 7-8cm magas es körben az alkaromon lenne.

Szerintetek ez mennyire lenne befolyással a későbbi karieremre?

Mennyire elfogadott dolog ez? Sok embert latok ezen a pályán kisebb-nagyobb tetkóval de nehezen látom át hogy ők milyen körülményeknek köszönhetően kerültek a szakmába.



2017. dec. 4. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebbe a körbe tökéletesen beleillik.
2017. dec. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
Volt egy nagyon hasonló kérdés tegnap nem tudom, hogy te írtad e ki. Ott is megvan a válaszom nem akarom az egészet kiírni újra. https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__900.. A lényeg az volt, hogy számomra a kisebb tetkó még nem ad okot a rosszabb megítélésre de a nagy tetkós emberre valamiért kevésbé tekintenék bizalmasan. Amiket írtál nem kis méretek. Bár ezekben a munkakörökben elfogadottabb mint az ügyvédeknél, de én kevésbé tekintenék bizalmasan egy nagyobb tetoválású edzőre. Tetovált konditerem tulajról pedig a gengszterek jutnának először az eszembe. Nem tudom, neked mennyire fontos, de én a megítélés miatt nem csinálnám. Ez az én véleményem, mások másképp láthatják.
2017. dec. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebben a körben pont nem hátrány, sőt egyes helyeken még divat is. Ismerek pár személyi edzőt, mert egyhez járok is, hát az a kisebbség, akin egy tetkó sincsen.
2017. dec. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
Az én edzőmön nincs tetkó. És egy kitetovált állattal nem is edzenék szívesen. Rajtam sincs. Embere válogatja, hogy kinek hátrány.
2017. dec. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!