Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ez a tetoválás beleférne?

Ez a tetoválás beleférne?

Figyelt kérdés

Szeretnék az alkarom belső részére egy tetoválást.

Kép: [link]

Viszont nem tudom a munkámat ezt mennyire befolyásolná gondolok az állásinterjúra.

Jelenleg pénzügy és számvitelt tanulok alapképzésen.

Igazából szinte mindig hosszú ujjú inget használnék, de ki tudja mennyire zavarná őket, ha esetleg feltűrném nap közben vagy bármi. Mennyire veszik ezt szigorúan?



2017. dec. 9. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:
akármilyen tetkod van, bizonyos állásoknál nem előnyös... nyáron nem lehetsz hosszú ujjúban egész nap, mert kiröhögnek... nekem ez a tetoválás személy szerint nem tetszik, ha akarsz is valamilyent, akkor ne feltűnő helyre
2017. dec. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez pont egy szep, igenyes tetovalas. Sajnos vannak meg mindig jo paran akik elkepesztoen fanatikus modon utaljak a tetovalasokat, es elitelnek emiatt embereket. En is egyetemen tanulok, es bennem is felmerult hasonlo kerdes, wn ezt ugy eloztem meg, hogy a vallamra, felkaromra rakattam az osszes tetkomat, szerintem az elso tetovalasod te is inkabb takarhato helyre varrassd. Aztan ha mar lesz munkahelyed, megkerdezed a fonokot es mehet az alkar, addig is van hely biven a testeden :D
2018. jan. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!