Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mellbimbó piercingből honnan...

Mellbimbó piercingből honnan és milyet vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék csináltatni, de ahol fogom, ott nem jár hozzá pc ezért magamnak kell megvásárolni! Olyat szeretnék amiben minimum ekkora nagyságú a golyó: [link]

A fülem allergiás a bizsura! Mellbimbónál is lehetséges ugyanez?

Aki tud ajánljon weboldalt ahol tudok vásárolni ilyen banán alakú pc-t! Milyen méretű lehet ez ami a képen van?



2017. dec. 15. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
16%

szia nekem ugyan nem mellbimbó pc-m van egyik barátnőmnek az van, nekem intim de ugyanolyat vettünk bele.

banán alakú szár van benne a végén nekem két kis köves golyó de a golyót lehet cserélni van nekem is sima fém is meg kövesből mindenféle színű :D


[link]

ilyen. barátnőm mellébe is ilyen van :)

bizsut ne rakj bele, nem allergia miatt de attől begyulladhat könnyen és a mellbimbó elég érzékeny dolog.

egyébként én aliexpressről is rendeltem már piercinget ami orvosi fém meg ebayről és olcsó is :D

2017. dec. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ja egyébként én ezt egy ékszeres boltba vettem ahol főleg piercingre vannak specializálódva de mindenféle bizsut meg orvosi fémet aranyat ezüstöt mindent árulnak :)
2017. dec. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Aliexpressen én is nézgettem! Biztos rendelni fogok mert láttam jókat, de 1-2 héten belül nem fog megjönni úgyhogy olyan oldal kellene ahol a szállítási idő barátibb! :D
2017. dec. 15. 16:16
 4/9 A kérdező kommentje:
Annak az ékszeres boltnak van webshopja?
2017. dec. 15. 16:16
 5/9 anonim ***** válasza:

Crazyfactory

1.6 mmes egyenes barbelt vegyél

2017. dec. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja és steril titán ékszert
2017. dec. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az 1.6 helyett nem eleg az 1.2?

Nekem azt mondtak h banan alakut kell venni! Jobb az egyenes? :)

Koszonom a valaszokat!

2017. dec. 15. 20:17
 8/9 A kérdező kommentje:
Tudnal egy linket kuldeni ami olyan amire gondolsz es ket golyocska a vege? :)
2017. dec. 15. 20:19
 9/9 anonim ***** válasza:

Kevés banán alakút láttam, crazy factoryn viszont tényleg minden van.

mellbimbó piercing [link]

vagy ha magadnak akarsz összerakni (a bimbó piercingek 1.6-osak szóval leszűkítettem arra) szárak [link] és golyók [link]

2017. dec. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!