Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Miért fakul ki a tetoválásom?

Miért fakul ki a tetoválásom?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, a csuklómtól kb 3-4centire van a tetoválásom, amit novemberben varrattam (nem nagy valami, három pici madár) akkor fekete tintával, és mostanra már inkább szürkés-kékes , miért fakul ki?

Elvileg a tinta minőségi volt , nap meg ugye nem érte még télen, tehát a nap sem szívhatta ki. Akkor mégis mitől lehet?

Meg olyat is hallottam, hogy mégegyszer át kell üttetni és akkor már nem lenne vele olyan probléma hogy kifakul , ez mennyire igaz?

Válaszokat előre is köszönöm. : )



#fekete #tetoválás #kifakultság #tetovalas kifakul #fekete tetovalas #kék szürke
2018. jan. 24. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen át kell üttetni.

De ez sok mindentől függ. Bőrtől is vagy hogy milyen helyen van.

Pl nekem van a kezemen amit 1 éve csináltattam az már kopott de amit 4 éve csináltattam a hasamon az olyan mintha új lenne. A szemöldököm meg kb világos szürke (lenne ha nem festegetném) pedig nem smink tetoválás rendes tetoválás és évente átkell ütni annyira kidobja ott a bőröm.

2018. jan. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet rossz tűvel dolgozott, rossz minőségű festéket használt a tetováló, nem megfelelően kezelted, vagy csak simán kidobta a bőröd.

Ilyenkor át kell üttetni ( gyógyulás után azér érdemes várni 1hónapot, hogy teljesen begyógyuljon ).

2018. jan. 28. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!