Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tudtok BP-n tetoválót, aki...

Tudtok BP-n tetoválót, aki tetovál ujj belső felére?

Figyelt kérdés
Neten olvastam, hogy sokan nem vállalják el, én viszont olyat keresek, aki igen. Ár meg hasonló nem számít, ha igényes munkát csinál.

2018. jan. 30. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A baj ott van ezzel, hogy oda nem lehet igényes vagy szép munkát csinálni, mivel a bőrből nagyon kikopik az ujjaknál a bőr milyensége miatt. Rátetováltathatsz, majd át lehet üttetni számos alkalommal, de még akkor sem garantált, hogy ott marad. Ezért nem vállalják el, mivel nem marad meg úgy, amilyen akkor, amikor elkészül. Így fixen nem tudok olyat, aki elvállalja, de szalonoknál ott vannak az elérhetőségek, ott egyszerűbb tőlük megkérdezni.
2018. jan. 31. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 SzilKa ***** válasza:
100%
Nem véletlenül nem vállaljuk el. Nem marad meg rendesen, nem lesz sosem igényes munka. Próbálj meg más helyet kitalálni az elképzelésedre.
2018. jan. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

EGyet értek az előttem szólókkal, azt tenném még hozzá, hogy emellé rohadtul fáj is.


Meg ugye a gyógyulási időszakban (cca. két hét) ló.aszt nem fogsz tudni csinálni. Nincs mosogatás, kapaszkodás a buszon, zsebre tett kéz stb.


Ezen kívül ezt a típusú tetoválást viselőket eléggé érinti a munkahelyi diszkrimináció, jópár helyen nem is annyira a nemtudás miatt nem akarják megcsinálni hanem azért se, hogy ne baccák el az életedet. Ha már amúgyis gazdagon vagy dekorálva az más kérdés, de én tuti nem mennék neki senki kezének, nyakának vagy arcának csak úgy, mert nem akarom két év múlva kéregetőként viszontlátni.


A talp és a tenyér bőrében ráadásul szétfut a tinta, úgyhogy fantomos lesz, és ahol hajlat van ott el fog tűnni. Az ujjaidon ráadásul még külön terhelés, kopás is van, szóval az még rosszabb a helyzet.


[link]


Látod ezt? Ezért van az hogy az ujjak oldalán lévő mintát a tetováló a kézfej irányába mozdítja el, mert a tenyér-bőr nem tart meg semmit.


[link]


Ez meg a szellemkép. Az a szürkés-kék árnyék az nem a fotó, hanem a szétfutott tinta a bőrben.


Szóval ha mindenképpen, akkor vastag, mély vonalakra számíts, és nagyon egyszerű mintára. És tökmindegy ki csinálja, a vonalak szétfutása, a kifakulás, és a szellemkép mindenképp benne van a pakliban.

2018. jan. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm. Hát ez nem hangzik valami jól, igazából azért gondoltam ide, mert tényleg egy apró mintát szeretnék, ami nem túl feltűnő. Szeretnék a fülem mögé is, de az más motívum, szóval ezt akkor pedig megpróbálom más helyre kitalálni, ahol szép és tartós maradhat.

Köszönöm a válaszokat mégegyszer!

2018. febr. 8. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!