Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szeretnék tetoválást, hogy...

Szeretnék tetoválást, hogy mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. Már megvan körülbelül mit szeretnék, de nem merem elmondani otthon, mert félek a szüleim válaszától. Nem nagyon szigorúak, de ez azért elég komoly téma, hiszem egy életre ott marad... Nem szeretném csak úgy egyik napról a másikra odatolni nekik, hogy hé muter, tetkót akarok.

2018. ápr. 18. 22:33
 1/3 $$$$$ ***** válasza:

Hát pedig úgy kell hidd el . Vagyis nem ebben a stilusban. Én is nagyon kinlódtam vele hogy hogy mondjam el. ( se anyának se faternak nincs tetkója) . De egyszer amikor rászantam magam . És a helyzet is jól jött ki mert pont faterral TV-ztem és volt a TV ben egy tetovált ember. Fater pont mondta hogy miylen h**lyeség a tetko meg ilyenek én erre mondtam hogy szerintem nem az és en is akarok. És monstam is neki hoyg szeretnék. Erre teljesen meglepődött 😂 . De azt mondta hogy átgondolja XD . És vêül megengedte. De tenyleg jól gondold át hogy mit varratsz fel. Mert én 17 évesen varratam . De már 13 éves koromban is akartam ezt a mintát...

És lesz még nem egy tetkóm de azoknak is már megvan a pontos elképzelése kb.13 éves korom óta. És ha egy új ötlet beugrik akkor az kerül a legutolsó helyre azaz azt fogom legutoljára felvarratni.

2018. ápr. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 $$$$$ ***** válasza:
Nem fejeztem be a gondolat menetet XD . Nyilván azert azt fogom legutoljara felvarratni amit utoljára gondoltam ki mert így van időm alaposan átgondolni.
2018. ápr. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben még mindenképpen várnék. Egy részt mert 18 évesen már megcsináltathatod szülői engedély nélkül, másrészt, ha "körülbelül megvan mit szeretnél" az közel sem elég. Gondold át jobban és jegeld még egy kicsit a dolgot. Félre értés ne essék abszolút nem lebeszélni akarlak a tetoválásról nekem is van három és az elsőt 15 évesen csináltattam. Csak nem szeretném ha megbánnád.
2018. ápr. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!