Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 2 hónap után még nem hámlott...

2 hónap után még nem hámlott le a felső réteg bőr az alkaromon. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Bővebben: Van egy 2 hónapos tetoválásom a bal alkarom belsején, egy feliat melynek méretei: 10 cm hosszú és másfél centi széles.

Még mindig nem hámlott le, 2-3 nap után elkezdett varrasondi már, és azóta semmit nem változott, ugyan olyan mintha 3d-s lenne, vagyis inkább dombornyomott.

A tetoválóm szerint ez normális így, majd lejön. Szalonba csináltattam, sok pozitív értékelése van az illetőnek és kentem rendesen ahogyan mondta.


Így nem túl szép, szóval mit lehet ilyenkor tenni ami megoldja ezt? Hámlasztókrém? Jobb ötletem már nincs...



2018. jún. 3. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Kép?
2018. jún. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Itt van kettő kép:


[link]


[link]

2018. jún. 3. 14:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Érdekes... meddig kented bepanthennel az elején? Fóliázva volt?


Én jobb híján kipróbálnám, hogy sima bepanthen krémmel kenegetem néhány napig, hogy változik-e valami.

Persze nyilván ennek akkor van értelme, ha az elején nem kented elég ideig, vagy hasonló.


Nekem is anno lassan hámlott le a tetoválásom, elég sokáig ment a bepanthen (tovább, mint az általános intervallum, amit mondtak), de ez azért furcsán hosszú idő.

2018. jún. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2 hétig kentem bepantenel, aztán pedig még 4 hétig tetoválásra való krémmel, ami direkt arra való. Szóval 6 hét összessen. Foliázva csak az első 1 órába volt, mert utána hazajöttem és 3 hétig ki se mozdultam, csak itt bent voltam, számítógépen dolgozok ezért megtehettem és alvásnál pedig tudtam úgy aludni, hogy kitettem a polcra a kezem és nem ért hozzá semmihez a tattoo. A gyulladás kb 2-3 nap alatt eltünt.
2018. jún. 4. 08:21
 5/7 SzilKa ***** válasza:
Sajnos túldolgozottnak tűnik, mennyi ideig készítette a tetováló? Sokszor átment rajta? Melyik szalonban csinálták?
2018. jún. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Olyan 20 percig készülhetett körülbelül, és kétszer ment át rajta.
2018. jún. 4. 12:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Hm, hogy mit lehet tenni vele? Úgy néz ki, mintha túl sok festék lenne és túl mélyen. Keress fel egy másik tetoválót, talán egy festékmentes átütés valami keveset kiszed belőle és utána rendbe jön. Ha a 3. nap ilyen, akkor normális, hogy jelzi, hogy le fog hámlani. De utána nagyon vékonyan le is hámlik. Nem látványosan, csak apró cseprő részekben, egészen addig, amíg lapos nem lesz. A sima bepanthen az hámlasztó, ahogy a neogranormon is. De ha már jó ideje ilyen, és 2 hónap jó idő, az alatt már magától le kellett volna hámlania. Szóval vissza a tetoválóhoz.
2018. jún. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!