Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Első tetoválás?

Első tetoválás?

Figyelt kérdés
Szeretnék a jobb alkaromra 2-3rózsát tetováltatni (van jelentése) ez túl sok lenne egyszerre? Nagyon fájna? Első tetoválás lenne.

2018. aug. 6. 00:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Emberfüggő, valakik szemrebbenés nélkül valakik pedig nyafognak...


A tetoválóval lebeszélhető, hogy milyen ütemben haladjatok s ahogy bírod.


Mondjuk unom, hogy az emberek mindig sablonos dolgokat csináltatnak.


Ha az első tetoválásod:

Hány éves vagy? - kb 20 alatt nem javaslom, mivel az ember izlése formálódik még és sokszor van, hogy fiatalabb kori marhaságokat kell valahogy megoldanunk másik mintával/munkával, ne látszódjon.

(átlagot írtam pl nek, de te tudod hogy vagy vele)


Naagyon gondold meg hova varratod, ha netán akarnál még a későbbiekben - kompozició miatt (ne csak össze vissza legyenek)

A jelentése ne fűződjön szerelmedhez, ha van, mert sose tudhatod mi lesz.


Ezek csak pár apró tények, amikkel elég sűrűn találkozni.


S a fájdalom függ a tetoválótól, hogy megfelelő bőrrétegbe viszi-e a festéket vagy jobban bele nyomja a tűt, akkor szokott domború lenni elgyógyulás után.

2018. aug. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az elso tetovalasom egy alomfogo volt,az oldalamon😀 Hozzatennem,nagyon vekony vagyok,igy a bordaim is nagyon kint vannak. Sokan be is paraztattak, hogy nagyon fog fajni, de nekem egyaltalan nem fajt. Voltak olyan pillanatok termeszetesen amikor igen. De ha annyira szeretned, szerintem kibirod azt a fajdalmat😀 Kitartast!🤞🏾
2018. aug. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!