Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Lányok, hogy reagálnátok egy...

Shaggy95 kérdése:

Lányok, hogy reagálnátok egy ilyen tetoválásra?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam, hogy egy rám nagy hatással lévő lány portréját felvarratnám az alkaromra. Nem tervezném túl nagyra, csak amennyire még szépen meg lehetne csináltatni. Nem is magyar, hanem amerikai, még ott ismertem meg a nyáron egy diákmunka alatt. Olyan "summer love" volt ,ki is fulladt ennyiben, de rám rendkívül nagy hatást gyakorolt, jobban mint eddig bárki és kellemes emlékekek felidézését jelentené a tetoválás.

Nincsen barátnőm, csak a későbbiek miatt érdekelne a véleményetek: Ha a párotokon látnátok ilyen tetoválást, kiakadnátok? Nem néznétek rosszallóan, hogy annak ellenére, hogy már nem is tartják a kapcsolatot, ilyen nagy hatással volt, hogy felvarratta? Vagy azt hinnétek, hogy még mindig tartják a kapcsolatot, ha már tetoválás is van?

Korábban már fontolgattam tetoválást, volt már 3 ötletem, de 2 hónap után mindegyiket elengedtem. Ezzel is minimum egy évet várnék, nem tudom hogyan fogom ezt gondolni később,viszont nagyon érdekel a véleményetek!

23/F



2018. nov. 10. 20:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeségnek tartanám de nem akadnék ki.
2018. nov. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyökérség.
2018. nov. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem hülyeség, portrét amúgy sem varratnék soha, magánemberét meg pláne. Varrass inkább valami mást ami szimbolizálja neked azt a nyarat. Ha valakin látnék ilyet és megtudnám hogy miért van, ki nem akadnék de hülyeségnek tartanám.
2018. nov. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Metionin ***** válasza:
100%
Ja és a lány tudná hogy valaki felvarratta a fejét a karjára? Mert az érdekes lehet.
2018. nov. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem mondanám el neki szerintem..bár a portrét lehet, hogy megbánnám, hiába a legjobb emlékek kötődnek. Még gondolkodok, mi más mintát lehetne. Majd kifundálom idővel :) Köszi az eddigi kommenteket.
2018. nov. 10. 21:57
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
A budos eletben nem mennek ferjhez egy ilyen pasihoz. Inkabb legyen félkarú mint h az exe kepe vicsorogjon a pofamba egesz hatralevo eletemben a karjarol...
2018. nov. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez kizáró tényező.
2018. nov. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy őszinte lenne a mosolyom.
2018. nov. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%
Ki akar egy prolival járni?
2018. nov. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Éreztem a kiírás előtt, hogy hasonló kommentek lesznek, meg mégiscsak, hogy kicsit sántítana. De nem olyan prosztó börtöntetkó lenne, hanem igényes munka, ami nem túl nagy felület. De annyi "nagyobb" ember kerülhetne oda és helyette meg ő lenne.. ez riaszt el inkább tőle.

Tényleg ennyire "proli" lenne, ettől függetlenül is?

Köszi az eddigi kommenteket!

2018. nov. 11. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!