Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Lányok, hogy reagálnátok egy...

Shaggy95 kérdése:

Lányok, hogy reagálnátok egy ilyen tetoválásra?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam, hogy egy rám nagy hatással lévő lány portréját felvarratnám az alkaromra. Nem tervezném túl nagyra, csak amennyire még szépen meg lehetne csináltatni. Nem is magyar, hanem amerikai, még ott ismertem meg a nyáron egy diákmunka alatt. Olyan "summer love" volt ,ki is fulladt ennyiben, de rám rendkívül nagy hatást gyakorolt, jobban mint eddig bárki és kellemes emlékekek felidézését jelentené a tetoválás.

Nincsen barátnőm, csak a későbbiek miatt érdekelne a véleményetek: Ha a párotokon látnátok ilyen tetoválást, kiakadnátok? Nem néznétek rosszallóan, hogy annak ellenére, hogy már nem is tartják a kapcsolatot, ilyen nagy hatással volt, hogy felvarratta? Vagy azt hinnétek, hogy még mindig tartják a kapcsolatot, ha már tetoválás is van?

Korábban már fontolgattam tetoválást, volt már 3 ötletem, de 2 hónap után mindegyiket elengedtem. Ezzel is minimum egy évet várnék, nem tudom hogyan fogom ezt gondolni később,viszont nagyon érdekel a véleményetek!

23/F



2018. nov. 10. 20:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Miert, te orulnel ha a csajod felvarrna a hatara a titkos szerelme kepet? Bocsi dragam tudod h szeretlek, de ez a pasi sokkal kulonlegesebb nalad szoval erted, nagy hatassal volt ram meg minden, a te fejedet is felvarratnam de mar nincs hely, erted,nem gaz ugye?
2018. nov. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%

Azon goldolkodj el, hogy 30 év múlva is úgy gondolnád-e, hogy felvarratnád-e a csajt a karodra.

Egyébként nálam nem lenne kizáró ok, de nagyon-nagyon zavarna.

Tulajdonképpen fontosabb nálam egy nyári futókaland.

Jobban jársz szerintem, ha egy motívumot választasz, amiről eszedbe jutnak ugyanúgy az emlékek, már ha egyáltalán feltétlenül szeretnél valamit a karodra.

2018. nov. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolnám, hogy aki ilyet csináltat az teljesen más személyiségű, mint én, és elég nagy fszságnak és ostoba döntésnek tartanám.
2018. nov. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vegytiszta, empátiamentes prolitempó. És miért nem fordítod meg: akárhányszor a barátnődhöz közeledsz, az előző hapsija képét bámulhatod. Mennyire lennél toleráns és megértő, hogy még mindig abba a paliba van ennyire belekattanva?
2018. nov. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Proli nem a minőség (hiánya) miatt lesz valami, hanem a témaválasztás miatt.


Láttam már olyan tetkot, ami igazi mester munka volt kivitelezését tekintve (és bizonyára olcsó sem volt, mert olyan minőséget képviselt, amit nem kapsz meg bármelyik, fesztivál sátorban rajzoló olcsó tetkostol, ott se idő, se tehetség nincs ehhez).


Az egy másik kérdés, hogy a szimbolika a tipikus prosztó, márkajelzés, foci klub, nagy angol bullshit hármasra épült. És ez tette prolivá attól, hogy benne volt egy pár havi jó fizetes.



Az excsajod, vagy titkos szerelmed, vagy hasonló magadra varratása meg ugyanez a kategória, az, hogy hangoztatod, hogy “de kicsi lesz”, meg “el tudnátok e fogadni csajok?” pedig csak arra bizonyíték, hogy nem is igazán mersz beleállni a dologba, így megpróbálod gyáván letudni, hogy legyen is, meg nem is.


Ha ez a helyzet, akkor nem lenne jobb elfelejteni?

2018. nov. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem k-ra zavarna... Rohadtul nem érdekelnek a barátom exei, biztosan nem nézegetném. Nekem is van egy volt szerelmemmel kapcsolatos tetoválásom, de ha valaki rá néz, nem azt látja, hogy ott a fiú, csak egy motívumot lát.
2018. nov. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!