Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit gondolnátok először egy...

Mit gondolnátok először egy olyan lányról, akin ilyen tetoválás van?

Figyelt kérdés

[link]


Mocskolódás nem érdekel. Ha tetkó ellenes vagy, az sem.

A véleményt lehetőleg kultúrált stílusban írd meg. Köszönöm előre a válaszokat!



2019. jan. 13. 22:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
53%
Kérges.
2019. jan. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 $$$$$ ***** válasza:
100%

Nekem tettszik. Bár nekem is van tetkom és lesz is még egy jó pár XD . Meg en nagyon tetkó mániás vagyok😂 . Nekem pl. jobban tettszenek a tetovált lányok mint a nem tetováltak XD . Ráadasul ez egy szépen kivitelezett minta. Nekem nagyon tertszik 😄 . Nyilván jem varratnam fel mert szamokra nincs jelentése. De egyebkent jól néz ki 😃.

18/F

2019. jan. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
45%
Nekem nem tetszik, fura hogy csak úgy véget ér, se alja se teteje nincs igazán. Ha pl egy egész fa lenne bokától lapockáig ennél kicsit igényesebben vagy akár színesben, az bejönne.
2019. jan. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell 80 éves korodig várnod hogy szarul nézzen ki. 5 év és már fog annyira fakulni/kopni hogy egy alaktalan paca lesz az egész. Már most sem egyértelmű hogy mit is látok a képen.
2019. jan. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 $$$$$ ***** válasza:
Fuh 14 es az eleg durva ha nem tudod egyertelmüen eldönteni hogy mi van a kepen. Valami komoly bajod lehet vagx nem tudom de tuti hogy nagy baj ha nem latod hogy mit abrazol a kép.... Es egyebkent is az alapszín 10 ev utan kezd fakulni nem 5 év utan. Tehat jó nagy hü***lyeséget mondtal.... Es akkor se alaktalan paca lesz cska halvanyabb. És annyi hogy átütteted .... A színes kezd gakulni 5 év utan. Vagyis a feher már hamarabb is az aszem 2-3 ev ha jol meg van csinalva. De a többi szín nem fakul olyan hamar. De ezen nem kell izgulni ha kifakul elmegy az ember és átütteti... De ez a minta ha alapszín lesz mint a kepen meg egy kis feher a vilagosítasok miatt akkor jem fog kifakulni 5 ev alatt..
2019. jan. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

#14

Te szerencsétlen! Amihez nem értesz mit okoskodsz benne?

Normális ember, aki igényes a tetoválásaira, 5-10 évente újra "ütteti".

A frusztráltságod babám ne itt éld ki! Na puszi.

2019. jan. 15. 17:52
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
szereti a fákat :o
2019. jan. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
23%
Katasztrofa
2019. jan. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
73%
Hát, hogy nekemis fél karam tele van tetkóval, és attól eltérően is bejönnek a tetkós csajok. Szerintem mindegyiknek jól áll magamodján. Ja és az a tetkó ha a tiéd nagyon jól néz ki és másképt is jól néz ki. :)
2019. jan. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Semmit. Nem érteném a pacát az oldalán. A tetoválások tetszenek, de ez nagyon nem jön be. Max akkor látod mi van rajta ha jobban megnézed, elsőre csak egy koszfolt.
2019. jan. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!