Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ezek szerint nekem nem való...

Ezek szerint nekem nem való tetoválás?

Figyelt kérdés

Szóval nagyon tetszenek a tetoválások, DE nem tudom elhatározni magam egy mellett sem.

Nagyon sokáig 3 hópelyhet szerettem volna, mert téli gyerek vagyok, imádom a havat, a másik két tesóm is télen születtek, akik nagyon fontosak számomra, így hármunkat is szimbolizált volna a 3 hópehely, lett volna egy nagyobb, "férfiasabb" a bátyám miatt, és két kisebb, "nőiesebb", majdnem egyforma az ikertesóm és magam miatt. De ez az ötlet valahogy "leült", és jelenleg a virágos tetkókért vagyok oda nagyon, pláne hogy anyukám nagyon imádja a virágokat és a természetet, és így a virágokat hozzá tudnám kötni, ő a legfontosabb ember az életemben, nagyon sokat tett értem és a testvéreimért.

Azt sem tudom eldönteni, hogy a testemen hova varrassak valamit, mert ahol egy tetkó ötlete tetszik, pár hónap/fél-1 év múlva már más tetszene azon a testrészen.

Ezek szerint nekem nem való tetoválás, ha ennyire nem tudom elhatározni magam már a mintát illetően sem, ha mindig változik az, ami tetszik, amit szeretnék?



2019. jan. 19. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Hat, ezzel sokan igy vannak 15 evesen...
2019. jan. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem 15 vagyok, hanem már 23.
2019. jan. 19. 13:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül való mindenkinek.

A bizonytalan embereknek mondjuk abszolút nem való, de nekik a hajfestés sem.

Persze attól még lehet csináltatni. Ha már kész, akkor úgyis ott marad és hozzá fogsz szokni.

Próbálkozz ideiglenes megoldásokkal, hogy mennyire szoksz hozzá, vagy várj még és agyalj rajta :)

2019. jan. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azért a hajfestés teljesen más kategória, mint egy tetoválás. :D

Igazság szerint tényleg tetszik valami akár 1-2 évig is, aztán fokozatosan "leülepszik", és lesz valami új, ami jobban tetszik, és még jelentést is tudok hozzá társítani. Tehát nem 1-2 havonta változik az, amit szívesen magamra tetováltatnék (annek ellenére, hogy ezt írtam a leírásban, kicsit figyelmetlen voltam és rosszul fogalmaztam, most látom csak :"D).

Pl ezt a hópelyhes ötletet is legalább 1,5 évig dédelgettem, aztán láttam sok virágos tetkót (egy barátnőmnek ez a fő profilja, virágokat, természettel kapcsolatos dolgokat tetovál, és nonstop posztol róla), aztán egyre jobban tetszettek, és per pill inkább virágosat szeretnék, mint hópelyheset.


Vagy így történik az, hogy aki egyszer tetováltat, annak egyre több tetoválása lesz szép lassan? :D

2019. jan. 20. 11:46
 5/7 anonim ***** válasza:

A jó tetkó pont olyan, mint egy jó (vagy rossz) üzleti ötlet. Ha mesélgetsz róla, válogatott módokon leszólják, aztán többen megcsinálják, mielőtt észbe kapnál.


Viccen kívül, ezek a témák azonnal ilyen "A molnár, a fia, meg a szamár" reakciót hoznak ki a legtöbbekből, és ők nem is tartják magukban a soron következő nagyléptékű meglátásukat. Ami persze nettó arra jó, hogy kicsit butának érezhesd magad miattuk. A te dolgod eldönteni, hogy jobban szeretnéd-e ezt, mint a kiszemelt tetkót. Ennek tükrében mesélgess a kibiceknek a személyes dolgaidról szerintem!

2019. jan. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 SzilKa ***** válasza:
100%
Pont így történik, hogy egyre több tetoválása lesz az embernek. Ha egyszer elkezded, nincs megállás :)
2019. jan. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Szerintem össze lehet hozni a virágot a 3 hópehellyel ;)

az meg hogy hova.. mindig lesz olyan, hogy ahol már van, oda találsz egy jó ötletet. De ha már rajtad van, és tényleg szeretted volna, van jelentése, akkor nem fogod megbánni. És ha meg annyira megtetszik egy másik, annak is találsz helyet ;)

2019. jan. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!