Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 5 napja csináltattam az...

5 napja csináltattam az alkaromra egy tetoválást és azóta se kezdett hámlani, mit tegyek?

Figyelt kérdés
viszont egyre gennyesebb. kenem bepanthennel, de nem úgy tűnik mintha használna. Nem ez az első tetoválásom és a többinél nem volt ilyen, szóval elég ijesztő. Van valami tippetek?
2019. márc. 12. 02:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Keresd fel a tetoválót.
2019. márc. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mit csináltál vele? Hazamentél és? Szellőztetted otthon? Mivel mostad meg? Voltál edzeni? Éjszakára befóliáztad? Millió dolog lehet amit esetleg nem jól csináltál, de nem biztos hogy te vagy a ludas. Keresd fel a tetoválót szerintem is..
2019. márc. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Betartottad amit a tetoválód utasításként adott? (Ha mondott egyáltalán valamit)

Ha túlkened és alárohad a folpacknak,akkor simán begennyesedhet, mert a baciknak nagyon kedvez az a meleg nedves közeg. :( Ha 1-2 óránként cserélted a fóliát, vékonyan kented bepanthennel, tiszta kézzel nyúltál csak hozzá, akkor valószínűleg nem te vagy a ludas, hanem a tetoválód nem dolgozott sterilen, vagy lehetséges hogy túldolgozta a bőrt. Egy képet ha csatolnál, egyszerűbb lenne rá valamit mondani, lehetséges allergia is a festékre, mert nem biztos, hogy a többi tetkód is ugyan azzal lett készítve. Szóval ha tudsz, csatolj képet és konzultálj a tetoválóval.

egy tetováló

2019. márc. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2019. márc. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én naponta 1-2x átmostam körömvirág főzettel, az segített, de azért ha gennyes az sose jó jel.
2019. márc. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!