Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Jó ha így kezelem a tetoválásom?

Jó ha így kezelem a tetoválásom?

Figyelt kérdés

Egész körben felkaros tetkó. Egy nap 3x tudom cserélni a fóliát, suli miatt. Korán reggel, délután és este lefekvés előtt pár órával.

-Tetoválásra készített krémmel bekenem.

-fólia

-ha eljön az időm a cserére a fóliát leveszem, lemosom gyorsan folyó vízzel, felitatom papir törlőkendővel.

-újra bekenem, várok egy 10–15 percet hogy beszívja a krémet

-újra fóliázás

Ezt egy nap 3x tudom csak sajnos megcsinálni. Viszont állandóan bepállik és büdös a tetkó, ez nem baj, nem fog felázni?


2019. máj. 15. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is friss még az utolsó tetkóm, fóliázom,de nekem a tetováló azt mondta 3 óránál tovább semmiképp se húzzam a cserét mivel be pállik és az nem tesz jót a tetoválásnak. Nem feltétlenül baj, ha nem tudod minden fóliázás előtt folyó víz alatt megmosni, a nedves törlő is tökéletesen megteszi, hogy 1-2x azzal tisztísd. A munkahelyemen kénytelen vagyok én is nedves törlőzni ez napi 2 alkalom, mivel hogy is nezne ki, ha a mosdó kagylóba hajintanám a lábam.
2019. máj. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj suliban nincs ra lehetosegem
2019. máj. 16. 11:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Mit mondott a tetováló? Ezeket a kérdéseket ott kéne feltenni.
2019. máj. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!