Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Tetoválás

A kérdés
Fearless7 nevű felhasználó kérdése:

Jó ha így kezelem a tetoválásom?

Egész körben felkaros tetkó. Egy nap 3x tudom cserélni a fóliát, suli miatt. Korán reggel, délután és este lefekvés előtt pár órával.

-Tetoválásra készített krémmel bekenem.

-fólia

-ha eljön az időm a cserére a fóliát leveszem, lemosom gyorsan folyó vízzel, felitatom papir törlőkendővel.

-újra bekenem, várok egy 10–15 percet hogy beszívja a krémet

-újra fóliázás

Ezt egy nap 3x tudom csak sajnos megcsinálni. Viszont állandóan bepállik és büdös a tetkó, ez nem baj, nem fog felázni?

máj. 15. 22:10  Privát üzenet  

A válaszok
Nekem is friss még az utolsó tetkóm, fóliázom,de nekem a tetováló azt mondta 3 óránál tovább semmiképp se húzzam a cserét mivel be pállik és az nem tesz jót a tetoválásnak. Nem feltétlenül baj, ha nem tudod minden fóliázás előtt folyó víz alatt megmosni, a nedves törlő is tökéletesen megteszi, hogy 1-2x azzal tisztísd. A munkahelyemen kénytelen vagyok én is nedves törlőzni ez napi 2 alkalom, mivel hogy is nezne ki, ha a mosdó kagylóba hajintanám a lábam.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 16. 08:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az a baj suliban nincs ra lehetosegem

# 2/3Időpont máj. 16. 11:58 Privát üzenet
Mit mondott a tetováló? Ezeket a kérdéseket ott kéne feltenni.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 21. 10:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
3 napos a tetovalas, tegnap bulizni voltam es mindenki hozzáért meg mindenbe beleutkozott a tetovalasom . Szoval ma reggel átmosta tattomed clean géllel . Ugyis lekellet már...
Elég rossz lett a tetoválásom, gáz lenne megkérni a tetoválót, hogy javítsa ki?
Nagyon gáz, hogy nincs tetoválásom és piercingem?
10napos a szemöldök tetoválásom és nagyon viszket. Mit tegyek?
Lett egy tetoválásom és a szalonba azt mondták, hogy a dermalize fóliát hagyjam rajta két napig, ez meg is volt. Ma leszedtem és maradtak rajta darabok a tetováláson főleg és...
Ma lett kész a tetoválásom a bal belső karomra. Jó ha így kezelem? (Többi lent)

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Tetoválás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!