Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nyáron apró tetoválás?

Nyáron apró tetoválás?

Figyelt kérdés

Szeretnék a csuklómra egy apró kontúr mintát.

A nap nagy részében dolgozom vagy edzőteremben vagyok, szóval csak max 1 órát vagyok a napon akkor takarnám egy kendővel (ez segít vagy működne?). Strandra menni nem terveztem mostanában max augusztusban, de ha jól tudom 2 hetet nem érheti víz.

Megcsináltassam vagy inkább várjak vele?


16/L (igen, megengedik a szüleim; igen,tudom, hogy ez nagy felelősség; igen, tisztában vagyok vele, hogy fiatal vagyok )



2019. jún. 19. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Én márciusban csináltattam szintén csuklóra. Érheti víz, sőt le is kell mosni, áztatni nem szabad. Az a 2 hét inkább közel egy hónap, nekem legalábbis ennyi kellett, míg teljesen lejött a var, és meggyógyult. Nyáron nem javasolják a tetováltatást, a nap, az izzadás illetve ugye a strand miatt. Nekem át kéne rajta menni még egyszer, és habár én sem tervezek strandra menni, inkább megvárom az őszt.
2019. jún. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nyáron azért nem javasolják a tetoválást, mert ilyenkor izzad az ember (nem csak a napon, de ha edzzel az sem jó) és ugyebár az nem tesz jót. Lehet pici mintáról van szó, de én a helyedben nem kockáztatnék, annyit nem ér, ha netán elfertőződne az a picike is. Ha lefeded kendővel még rosszabb...

Nekem mikor anno lett tetkóm, azt mondta a tetováló hogy a fóliát fél óra múlva levehetem, nem kell mindig újrafóliázni mert ha nem légmentesen van rátekerve akkor bepálik és kisebesedik. Tiszta víz érheti, de csak minimálisan, inkább nedves ronggyal kell letisztogatni és szárazra törölni, na meg bepanthennel kenni kenni és kenni.

2019. jún. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkább várd meg az őszt szerintem. Én is akarok már hasonlóképp pici mintát, de én is várok addig. :D
2019. jún. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Simán.


Ne a redőkbe varrasd mert ki fog jönni a tinta.

2019. jún. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia :) nyugotan elmult 2hetben 3nagyobb tetkot csinaltatam es meg 2 jovoheten teljesen mindegy ha tenleg nem tervezed strandot napozast es takarod ha ki mesz :) az meg hogy izzadsz... Folia alatt telen is izzadsz tehat az se egy jo indok arra hogy ne egyepkent foliazni is csak varras utan 3-4oraig kell meg persze ha ruha eri vagy alszol vagy poros helyen utcan jarsz egyepkent pedig ha othon vagy nyugotan hagyd levegozni es kenegesd elso 3-4napban akar napi 5-6 x bepanthenel (ne plusal mert az ki fakithatja es ne vastagon kend eppen hogy csillogjon a tetko meg korulote boven eleg anyira) es egyepkent vizet erhet(csak aztatni nem szabad) sot langyos vizel at moshatod gyongeden majd le.itatod papir torlovel a vizet (foliazas utan) es ugy kened be ujra es ha vissza akarod foliazni ( amit othon tenleg nem ajnlok) akkor kenes utan 10-15 percet mindenkepp varj amig be isza magat a krem remelem tudtam segiteni :) irj ha kerdesed van nyugotan :)
2019. jún. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok azt meg hozza tennem hogy a foliat 3.nap utan mindenkepp hagyd abba :) utanna csak kend es vedd naptol valamint ne aztasd ne vakard es ne szedegesd le egyaltalan a hamlo bort ha azt hiszed hogy az mar le jott se enyire kell figyelned ha meg csinaltatod :)
2019. jún. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm😊
2019. jún. 20. 16:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Én először a hennát ajánlom, hogy szokjad a mintát. És ha mégis meggondolod magad, akkor nincs vele macera mert lekopik. Majd ha már nagyon biztos vagy benne, hogy tényleg akarod, akkor jöhet az igazi.
2019. júl. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!