Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Már kb 1 éve gondolkodom,...

Már kb 1 éve gondolkodom, hogy szeretnék egy tetkót.2 kis kutya tappancsot. Attól félek, hogy kesobb meg fogom bánni. vélmények?

Figyelt kérdés

2 kis kutya tappancsot akarok,egyrészt a sajat kutyám miatt,másrészt,mert soha nem fog megszünni a szeretetem a kutyák iránt.

ugy gondolom,egy tetovalasnak jelentösége kell,hogy legyen.

csak attól félek,hogy 10 év mulva esetleg nem fog tetszeni,de akkor mar nem tehetek semmit.



2019. júl. 10. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szakmai szemmel ez egy 2004 körüli tucattetolválás.


Meg lehetne csinálni érdekesebbre, pl semirealiszrukus kutyaporté? Esetleg a tényleges mancsnyomot felvarrni szépen, sok árnyalattal

2019. júl. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tudom hogy nagyon sokmindenkinek van,és ez engem nem zavar,én magamban tudom az okot,miért ezt szeretném.de köszönöm a válaszod
2019. júl. 10. 14:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon pici tetkó és nem feltűnő helyre akarod azt később le is tudod szedetni, ha nagyon megunod :D Esetleg mást is lehet rá tetováltatni. De nyilván jobb átgondolni előtte. Ha nagyon bizonytalan vagy ne csináltasd meg.
2019. júl. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mivel nem olyan nagy tetkóról van szó, ezért ha meg is bánod, úgy se lesz annyira látható, feltűnő. Max. lefedeted, leszedeted. Meg még is csak jelent számodra valamit, szóval csak nem fogod annyira megbánni a jövőben.


Esetleg még várj vele 1-2 évet, hátha addigra biztosabb leszel benne.

2019. júl. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha már most elbizonytalanodtál, inkább hagyd.

Én már a szalonban voltam, csuklóra volt tervezve tappancs, de átfutott rajtam hogy gyerekes és nem is a kutyám mancsa, így más motívumot választottam. Sajnos a kiskutyám idő előtt távozott, így nem tudtam az ő mancslenyomatát levenni, de egy nap biztos lesz egy minimalista tetkó róla :)

2019. júl. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 SzilKa ***** válasza:
67%

Ha bizonytalan vagy, ne tetováltass.


Azok a válaszolók, akik azt írják, hogy "max leszedeted", azok tisztában vannak azzal, hogy az nem olyan egyszerű dolog? Azt nem lehet csak úgy lekapni! Sok alkalom, sok fájdalom, sok idő, és kétséges eredmény, lehet, hogy el se tűnik, csak halványítani tudnak rajta.

2019. júl. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!