Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a különbség egy meleg és...

Mi a különbség egy meleg és egy hagyományos bár közt?

Figyelt kérdés
Mire lehet a melegbárban számítani? Odamennek az emberhez (ha egyedül van) más vendégek? Lehet számítani arra, hogy megkörnyékeznek? Vagy miben más??

2012. febr. 17. 16:33
 1/8 anonim válasza:
0%
a melegbárban homokosok vannak, mig a simában emberek..én be nem mennék a melegek közé!
2012. febr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
melegek vannak a meleg bárba míg a másikba általába nem. Captain Obvious szolgálatra jelentkezett.
2012. febr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nyilván oda melegek járnak, kösz, arra rájöttem én is...

(nem mintha simába nem menne be egy meleg sem, ha már ott tartunk...) A kérdés arra vonatkozott, hogy miben más? Szóval nagyobb az esélye hogy ismerkedni akarnak a többiek, stb?

2012. febr. 17. 16:47
 4/8 Shai-Hulud ***** válasza:
89%
Igen, nagyobb az esélye. Feltételezik, hogy tudod, hova mentél be. Akkor pedig valószínűleg azért, mert ez a célod...
2012. febr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
28%

Egyik haveromat a bnője elvitte egy ilyenbe a következőket szűrte le:

- sok a koktél

- amikor sört kért csúnyán néztek rá

- biztonságba csak akkor érezte magát amikor a falnak dőlt :D

2012. febr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Béla211 ***** válasza:
100%
Normális beülős meleg bárban ahol nincsen sötét szoba. Nem fognak rád nyomulni legfeljebb csak bókolnak vagy nyíltaban szemeznek de ha nem adott alájuk a lovat nem környékeznek meg.(annyit mondanak h csinos vagy vagy ilyesmi). És ha társasággal mész akkor egyáltalán nem. meg annyi h a legtöbb helyen van kitéve óvszer ingyen. Engem még meleg bárban nem fogdostak meg de heteró szórakozó helyen igen. mondjuk ha táncolós helyre mész Meleg discoban ott már jobban számíthatsz ilyenre.
2012. febr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%
Menj be, hajolj le, és megtudod
2012. jún. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobb a zene. Ízléses berendezés van, sok az antik görög és a férfit ábrázoló dekoráció. A felszolgálók nem kirakott csöcsű lányok, hanem pálcika alkatú, affektáló fiúkák.
2013. jún. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!