Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kell ismerkedni?...

Hogyan kell ismerkedni? Hogyan hívhatnám fel magamra a fiúk figyelmét? Milyen jelekből veszik észre, ha valakinek tetszenek?

Figyelt kérdés

Rám tört valami furcsa érzés, 17 éves lettem és még nem csókolóztam, nem volt barátom. Nem gondolom, hogy ciki, vagy bármi, de furcsa érzés. Vágyom egy normális párkapcsolatra, de az az igazság, hogy az utóbbi 1 évben nem is volt olyan fiú, aki nagyon megfogott volna. Nem akarom siettetni, félre ne értsétek, csak a másik probléma, amivel korábban már szembesültem és rájöttem, hogy még mindig nem oldódott meg, az az ismerkedés.


Alapvetően nem tartom magam félénknek. Új társaságba kerülbe először kicsit csendesebb vagyok, és figyelek, de könnyen nyitok az emberek felé. Viszont, ha olyan pasiról van szó, aki bejön leblokkolok és fogalmam sincs mit csináljak.

Szerintem átlagos lány vagyok, világosbarna, tépett, hátközépig érő hajam, barna szemem van. 161 cm és 60 kg vagyok. Az öltözködésemet a sportos és csinos cuccok jellemzik, mikor mi. Sminkelni csak szolidan szoktam, általában korrektor, szempillaspirál, szemceruza vagy tus és ajakápoló.


Mit gondoltok, mi lehet a gond? Hogyan kell ismerkedni?

És ha megtetszik egy fiú, hogyan közeledjek felé? Hogyan hívjam fel a figyelmét magamra, anélkül, hogy k*rvának nézne?

17/L



2012. ápr. 30. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Beszélgess azzal, aki tetszik. Easy.
2012. ápr. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi. :)

Ez így nem tűnik nagy dolognak, de mondjuk ha nem ismeres a fiút, akkor mégis hogy menjek oda hozzá?miről kezdjek vele beszélgetni?

2012. ápr. 30. 15:31
 3/7 anonim válasza:
Én fiú létemre ,örülnék ha egy lány odajönne hozzám , bemutatkozna ,leülnénk beszélni:akármi izgalmas témáról. De annyi számítana nekem hogy céltudatos legyen a lány,de mégse túl rámenős :D
2012. ápr. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Az előző vagyok : 15/f
2012. ápr. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is örülnék neki, ha egy hozzád hasonló csaj odajönne hozzám. Nem tudom, fordítva, hogyan működik, de ne akard elsőre megszerezni magadnak a pasit. Csak beszélgess vele, rá fogtok jönni, hogy mikor lesz több mint barátság!


Nyugodtan pasizz, nem ciki most már csajok is udvarolnak! :)


20/F

2012. máj. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi. :)

Hát ehhez gyűjtenem kell némi bátorságot még. Őszintén szólva fogalmam sincs, hogyan mehetnék oda egy olyan fiúhoz, akit nem ismerek, de mondjuk szimpatikus. Szerintem szólni nem tudnék kb.:S

2012. máj. 1. 18:47
 7/7 anonim ***** válasza:

14:59 vagyok,


ugyanaz a helyzet, csak én 20 éves vagyok. Eleinte próbálkoztam csak, szerintem a félelmet látták rajtam. Elég sok "NEM" után feladtam és inkább üzlettel foglalkozom mint a párkapcsolatokkal. :)

2012. máj. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!