Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A Balaton partra (pl siófok)...

A Balaton partra (pl siófok) ismerkedni is járnak a lányok valamilyen szinten, vagy csak hűsölni, szórakozni?

Figyelt kérdés

illetve ilyen helyen lehet összeszedni csak szexre lányokat?


Mert én nem tudom elhinni hogy valaki azért jár oda, de ugyanakkor mégis van olyan érzésem amikor néz egy lány, hogy bejövök neki vagy nem.



2012. júl. 6. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
attol fugg mennyi penzed van..ha van meg tudod repazni vagy minimum szo.patni oket a setany mellett a bokorba..vagy ha van egy fasza verdad mondjuk audi cabrio akkor szinte maguktol szalnak be
2012. júl. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
téynleg nem értem, miért akarja mindenki csak a szexet a másik nemmel.
2012. júl. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem olyat gondoltam elsősorban, de ha lehetne akkor miért ne. amúgy is a csajon múlik hogy kivel fekszik össze.
2012. júl. 6. 14:56
 4/8 anonim válasza:

Én Siófoki vagyok és simán össze lehet szedni valakit! egy csomóan eleve úgy mennek le hogy beb@sznak és lesz ami lesz és az első helyesebb emberrel lelépnek..de vannak akik csak tényleg bulizni..táncolni mennek! de ezt szerintem küldőből simán meg lehet állapítani! :D

és ha már mész előny ha azért pár ezer ft. van nálad mert a lányok nem sűrűn szoktak piáért fizetni !!!

2012. júl. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én egy 10essel szoktam elindulni, de 1 hét alatt nem láttam részeg lányt :D
2012. júl. 8. 21:49
 6/8 anonim válasza:
Az kamu! 1 hét alatt nem láttál egy részeg lányt sem? azt hogy? A lényeg menj le a petőfire 11 után és kezdj el beszélgetni vagy táncolni egy olyan lánnyal aki kicsit "forróvérűbbnek" néz ki. meghívod egy pár piára és onnantól bármi lehet. :D csak egy valami van amit semmiképp ne csinálj...soha ne úgy menj oda egy lányhoz h megkérdezed h hol van az xy nevű bár..lécci csak ezt ne! jah és ha nem nézel ki a legjobban akkor lehet hogy több pia kell mint normál esetben...:)
2012. júl. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 teebo válasza:
6 os tól kérdezném, hogy te lány vagy , hogy ezeket mondod?
2012. okt. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 teebo válasza:
momentán itt vagyok siófokon kit kell leitatnom , van pénzem , van kocsim, van nyaralóm ?
2012. okt. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!