Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek? (Többi lent! )

Szerintetek? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
Az Európa hajón voltam pár napja, fiatal felszolgálók voltak, az egyik fiú nagyon hasonlított egy kedvenc színészemre, ezért hát "bámultam", persze nem vette észre. Akárhova mentem mindig megláttam és azt vettem észre, hogy nagyon néz. Kinéztem oldalra (csak 1 másodpercre) és láttam hogy kint áll egy másik felszolgálóval, de háttal voltak. Amikor megint arra néztem, azt vettem észre hogy hátrafordulva néz. Én is "visszanéztem" és ott néztük egymást (nem sokáig...). És egész este ez ment, egyszer mentem lefelé a lépcsőn, ő pedig ott jött egy sráccal poharakat meg mindenfélét cipelve. Amikor jött velem szembe, majdnem neki mentem mert miközben mentem lefelé, ő meg jött föl, megint néztük egymást:D Aztán persze udvariasan arrébb állt, hogy elférjek. Szóval az lenne a kérdésem, hogy miért nézett rám úgy? Megtetszettem neki? Olyan jó érzésem volt amikor megláttam:) (Mivel nem odavalósi vagyok, nem akarok tőle semmi különöset, esetleg ha megint mennénk oda akkor beszélgetni és majd facebookon beszélni.) Az a baj, hogy hiányzik:( Bocsi, hogy hosszú lett.

2012. aug. 14. 17:09
 1/4 okoska31 ***** válasza:

igen tetszettél neki.


ha elmúltál 18, legközelebb kezdj ki vele. (plusz ha egyébként szingli vagy.)

2012. aug. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hajósok nem kezdhetnek ki a vendégeikkel.
2012. aug. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

:)

Még nem múltam el, de mint mondtam csak szeretném megismerni, messze lakom onnan. Utolsó: tudom, de te nem láttad mi történt...:DD a bulgárok mindenkivel kikezdtek, felszolgálókkal is.:)

2012. aug. 14. 17:54
 4/4 anonim ***** válasza:
2 ember általában akkor szemez, ha kölcsönösen szimpatikusak egymásnak... Tetszettél neki:)
2012. aug. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!