Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezekre a jelekre (szemezés,...

Ezekre a jelekre (szemezés, mosoly, érintés, stb) azt mondják h tuti flört jelek vagy azt jelzik h a másik többet is szeretne, de nem lehet h csak ennyire közvetlen barátságos a másik?

Figyelt kérdés

és ha így van akkor miért hülyítik az embereket?

Csak azért kérdezem mert annyiszor estem már pofára ezek miatt.

22f



2012. okt. 1. 20:32
 1/3 anonim válasza:
Ezek azért túlzás, hogy olyan jelek lennének... Én nem venném azért úgy. Nem hiszem, hogy hülyíteni akarnak azzal, hogy mosolyognak, meg néznek. Van, aki tényleg csak szimpatizál meg barátkozni, van aki meg szerény és így próbálja mutatni, hogy tetszel. Ez azért kétoldalú, és ezért mondom, hogy nem mindenképpen hülyíteni akarnak. De ha valaki ilyet csinál veled és úgy érzed, te is szeretnél valamit, szimplán hívd el valamerre. Rögtön le fog neki esni, hogy mi a szitu.
2012. okt. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, persze én is gondoltam,hogy ezek nem tuti dolgok de ha beírok egy-két dolgot a google-ba szinte mindenhol azt írják hogy na ezek tuti jelek.(közben meg sztem nem)
2012. okt. 2. 21:37
 3/3 anonim válasza:
nekem is ez a bajom,csak én lány vagyok.Egy pasi eljátszotta ugyanezeket a flörtjeleket velem.De aztán kiderült nem akar semmit.Olyan ideges lettem én is hogy minek hülyített.
2015. jan. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!