Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ezt miért csinálja...

Szerintetek ezt miért csinálja? Én egyáltalán nem értem.

Figyelt kérdés

Elkezdtem beszélgetni egy fiúval , aki a sulimba jár! 1 hete azt írta, hogy tetszem neki, én pedig azt válaszoltam neki,hogy előbb ismerjük meg egymást(többet beszélgessünk) és majd utána kiderül, h mi lesz.

a beszélgetés után 2 nappal észrevettem, hogy törölt az ismerősei közül.....utána meg már le is tiltott ....DE NEM TUDOM H MIÉRT.....amióta azt írta, h tetszem neki nem is beszéltünk

Tegnap bejelölt isminek.....megkérdeztem tőle ezt az egészet(hogy miért csinálja) ő pedig csak annyit írt, h nem tudja...de lehet azért mert egy kicsit zárkózott....

utána elkezdtünk beszélgetni ...és egyszer csak odaírta, hogy szerintem mekkora a f@rka.....

(én am 15 éves vagyok ő pedig 17)

dee most ezt miért csinálta? mit akar?

előre is köszönöm a válaszokat!

15/L



2012. okt. 6. 17:20
 1/1 anonim válasza:
Nyilván fel akart szedni (lehet csak szexelni) és amikor azt írtad, hogy várjatok még (azaz nem ugrottál a nyakába) kicsit megsértődött. Aztán persze ezt nem mondja meg, mert nem jogos és ezt tudja, hogy te is tudod. És igen, most már nyiltabban nyomul. Én az ilyenekre oda sem figyelek.
2012. okt. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!