Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Interneten megismertem egy fiút, aki nagyon messze lakik tőlem, bejelölt facebookon, nagyon kedves, sokat szoktunk beszélgetni. Tegnap megkérdezte, hogy randizunk..? írtam neki, hogy nagyon messze lakunk egymástól.. aztán elment a facebookom és egy csomó ideig nem tudtam bejelentkezni. Ma megint rámírt.. :O mit csináljak?-nem szeretnék vele találkozni, mivel nem is ismerjük egymást egyszer se láttam élőben, nem tudom milyen.. mit mondjak neki? Vagy szerintetek találkozzak vele?

2012. nov. 3. 22:55
 1/9 A kérdező kommentje:
Lemaradt: 16/l
2012. nov. 3. 22:56
 2/9 Hole Hunter ***** válasza:
A távkapcsolatok nem működőképesek...sajnálom. :(
2012. nov. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
bocs de ez nemjött össze itvagyok hellyette énn!
2012. nov. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1. tudom. :'( már tapasztaltam..

2. :DD

2012. nov. 3. 23:00
 5/9 anonim ***** válasza:
na irjhátt üzit hátha egyvárosban lakunk csak nagy Hungary üdvcv 2-es voltamm
2012. nov. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
jelölj be fészbúkon én lehet közelebb lakom, aranyos is vagyok meg sokat is tudok dumálni! :)))
2012. nov. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
3. nem ^^ irj te ha akarsz valamit :D amugy meg pont ezzel kapcsolatba tettem fel a kérdést xd aztán kiderül hogy te is ilyen rohad messze laksz tőlem, aztán találkozni akarsz és megint tehetem fel a kérdést.. xd :3
2012. nov. 3. 23:05
 8/9 anonim ***** válasza:
hello én akartam először felszedni a csajt mit pofázol ennyi baromságotb..... ha én ezt a klubba elmesélem!! :)) Nemtom mit vagánykodol itt de nem bmw-d van tutti szal enyém a csaj ja és én politikus leszek szal én jobbvok a dumábais levagy pipizve üdv 2es ja és lopott szöi no áll jól!!
2012. nov. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jéézusom.. xdd
2012. nov. 3. 23:07




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!