Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerinted van esélye ismerkedn...

Szerinted van esélye ismerkedni egy jóvágású, jótestű ötvenes bisex pasinak fiatalabb fiúval, pasival?

Figyelt kérdés

Ahogy az idősebb, érettebb nőket keresik a fiatalabbak - gondolom a minőségi, kifinomult sexért, inteligens biztonságért, egzisztenciáért, tapasztalatért, - ugyanakkor miért hezitálnak a magyar bi-, homó fiúk pasik esetében? Külföldön, nyugaton sok fiatal kifejezetten az érett férfiakat keresik stabilabb kapcsolatra.

Kérlek, ha hozzá szólsz, ne ítélj el, segítő véleményedre vagyok kíváncsi, nem a kioktatásra. Köszönöm!



2012. nov. 5. 01:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van esély ismerkedni, de azért ne a 10en-20on éveseknél próbálkozz. Meleg szórakozóhelyeken próbálj ismerkedni, mert a netes társkeresőkön általában csak szexre mennek...
2012. nov. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
75%

Attól függ!

Én momentán idősebb pasikat szeretem!



20/F

2012. nov. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Ha szabad visszakérdeznem, Te miért hezitálsz pasik esetében? Külföldön, nyugaton sok jóvágású, jótestű ötvenes biszex pasi kifejezetten az érett férfiakat keresi stabilabb kapcsolatra.
2012. nov. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
xxxxxxxxxxxxxx
2012. nov. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs, ez Magyarország.
2012. nov. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Érdekes, fiatalként az idősekhez húztam, mert tőlük kaptam igazán szeretetet, tölük tanultam meg sze-ret-kez-ni és nem csak "nekiesni" a másiknak, finom érzéki szeretgetését a másiknak, ami sokkal több, mint amit a legtöbb fiú csinál... Tőlük tanultam meg adni, élvezni az együttléteket lányokkal és srácokkal egyaránt. Mostanság én "tanitgatnám" őket, a barátnőm 31 éves és van barátja, mégis időnként eljön hozzám, ha azt akarja, hogy igazán szeretve legyen... A fiúknál ez nem szükséges? Ha igen, akkor mi tartja vissza őket?
2012. nov. 17. 02:12
 7/12 anonim válasza:

Na most jól begerjesztettél, apafej.

Kár, hogy nem vagyok Magyarországon!

2012. nov. 19. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Irány a Magnum szauna, ott legyél férfi/nő, senki luka nem marad ba-szatlan :))
2012. nov. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne, én is azt kerestem/keresek mindig.
2012. nov. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Szia Feri!

Azért írtam, hogy "ha baj van, akkor is mi itt vagyunk Neked", mert emberek vagyunk és érheti csalódás, bántás és akkor nehogy hülyeséget csináljon! Szeretek segíteni az embereknek, és örülnék, ha megtalálnék én is egy szimpatikus, kedves srácot, pasit, kortól függetlenül, akivel laza, de baráti kapcsi jöhet létre... hiszen mindannyian szeretetre, boldogságra vágyunk...:)

Boldogságot Neked!:)

2012. nov. 25. 10:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!