Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Na most akkor hogy van ez? 18L

Na most akkor hogy van ez? 18L

Figyelt kérdés

Lány vagyok és egy fiú osztálytársamról lenne szó...

Nem tudom hova tenni a viselkedését.Amikor üres hely van mellettem mindig mellém ül,folyton piszkál meg bököget.Nem kimondottan keresi a társaságomat,szóval nem jön csak úgy oda hozzám,igaz mindig bnők vesznek körül...de van amikor meg igen.

9.be az osztály azt hitte h össze fogunk jönni,mindig együtt voltunk meg lekísért a buszhoz,de aztán 10.be valahogy végeszakadt.Amikor együtt vagyunk érzek vmi vonzódást...

Most meg 12.be mintha újrakezdődött volna ez a "barátság".A szalagavatós táncpróbákon is néz,meg együtt is szeretnénk táncolni,de ez még nem biztos.Mindig engem kérdez h mutassam meg a lépéseket...Volt egyszer egy olyan h neki még lett vna órája és megkért h maradjak vele.Mindig megkínál a forrócsokijából vagy a csokijából.

Ugyanakkor meg volt h le se sz@rt,de aztán meg full aranyos volt.

Az osztályban sok fiú bókolgat nekem,de én nem érzem ezeket jogosnak,mert szerintem nem én vagyok a legszebb lány!

Szóval ti mit gondoltok?

Mit csináljak?Számomra nem lenne közömbös...Igaz végzősők is vagyunk,de ez van :)

Előre is köszönöm a válaszokat és h elolvastátok!!Ha van kérdés még adok infókat :)Abszolút nem tudom h mi van...pedig másnak olyan jó tanácsokat adok... :D

Köszi!



2012. nov. 20. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:

bejössz neki szerintem :) viszont félszegnek tűnik kissé. hívd el moziba, vagy ha mindkettőtöknek van kutyája, kutyát sétáltatni, vagy hasonló. lényeg hogy csinál vele közös programot, de csak ketten legyetek. akkor le fogod tudni szűrni, hogy hányadán álltok :)

sok sikert!

2012. nov. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :D
2012. nov. 20. 19:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószinüleg tetszel a srácnak de igazán nem tudja mit akar. Talán a részedről egy kis bátorítással jobban kialakulnának a dolgok. Mondom: talán! De nem biztos!
2012. nov. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kapásból én is azt mondanám h tetszel neki és talán összejöttök majd. De én is voltam hasonló szituban pár osztálytársammal, és egy idő után rájöttem h ez csak szoros barátság. Általában a fiúk ódzkodnak attól, h osztálytárssal járjanak. Túl sok bonyodalom. De azért simán benne van, h csak fél és akar tőled valamit. Szerintem kezdeményezz, és hátha. :) De azért ne nyomulj rá nagyon, mert azzal tutira elriasztod, akármennyire is tetszel neki. Sok sikert! ;)

18/L

2012. nov. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi,most úgy néz ki h lesz vmi :D
2012. nov. 24. 14:18




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!