Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Leszbikus, biszex bulihelyek...

Leszbikus, biszex bulihelyek Budapesten, ti hova jártok?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom ösztrosokkra, chicken exitre, és egyéb alteros helyekre lehet menni. De pl az interneten semmi friss infó nincs róluk. Jók ezek? Még megvannak?

És nagyon gáz egy ilyen bulira egyedül menni?



2012. nov. 27. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Én special nem jàrok sehova am ilyen.....
2012. nov. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyedül ne menj, talán SP elmegy veled, azt hallottam

ő rendszeresen jár...

2012. nov. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Zsazsa92 válasza:

én életem első ösztróján(idén szeptember),egymagam voltam, lespanoltam két emberrel és nem bántam meg, azóta is jóba vagyunk..sőt még több leszbikus ismerősöm van..:)

egyébként: alteregó,grund és living room-ösztró szervezésben, akkor pussyble meg még van egy de annak nem tudom a nevét..am egy rakás ilyen meleg barát hely van:)

2012. nov. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

Undergorund :)) az egyik legjobb melegbarát hely szerintem. Transzvesztita show, ismert mai zenék (nem szétremixelve, hanem eredetiben) és egész jó helyen van, Astoria :))

Én oda járok ha éppen tehetem :) ezenkívül LivingRoom, ahol DJ ismerősöm jóvoltából ismert vagyok, így könnyebb az ismizés... :D

18/L

2012. nov. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

a Porond bulik is ilyenek ;)

de csatlakozom... leginkább Underground és a party sorozatok (ösztró, pussyble, porond)

pl ma Ösztró buli van a Livingben, szilveszteri.

2012. dec. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az Underground nagyon olcsó!

Ciki emberek, ócska ruhákban! Gagyi retro zene.

Olyan mintha beraknal egy cd-t otthon amit az agy alatt talaltal. A travi show gyenge es tróger. Meg sem kozeliti az Alteregot.

Az Underbe olyanok jarnak akik azt valljak hogy nem a külső számít hanem a belső!

Aztan buli után mennek az éjszakait várni! Nagyon ciki hely.

A multkor leneztem onnan tudom...

2013. márc. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!