Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Leszbi lányok ti hogy vagytok...

Leszbi lányok ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés
Nekem már annyira természetes (lenne) hogy pl egy buliba lesmároljak egy csajt vagy hogy bámulok egy csajt de közbe meg utána bele gondolok hogy ez pl egy hetero csajnak furcsa vagy zavaró lehet.. és annyira rossz utána hogy a leszbikusoknak/biszexeknek/melegeknek annyira nehezebb minden.. És így magyarul csak leszbi bulikon tudnék ismerkedni meg neten.. annyira rossz 18 éves vagyok és annyira jó lenne már valaki :((

2013. febr. 9. 15:05
 1/10 anonim válasza:

Keres a környékeden egy leszbi/biszex lányt és vele menj el bulizni.

Írd ki ide és lesznek jelentkezők.

2013. febr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezzel nem vagy egyedül, nekem is jó lenne már valaki... :S
2013. febr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Menjünk ki együtt Madridba:DD

19/L

2013. febr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem voltam még ilyen bulikon, és bár szívesen elmennék, nem hinném, hogy ott ismerkednék, mert ilyenkor mindenki másképp viselkedik, mint hétköznap. De azért vannak helyek, ahol tipikusan nagy eséllyel fordulnak meg leszbikusok: kortárs kiállítások, előadások, edzőterem (bár sokan itt nem szívesen ismerkednek), bioboltok (!), plusz a belvárosban bárhol.:D
2013. febr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
ugyanígy vagyok ezzel én is :( 17/L
2013. febr. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok :( 19/L
2013. febr. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
ismerős az érzés, sajnos szórakozóhelyeken nagyon nehéz ismerkedni :| 17/L
2013. febr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

csatlakoznék, bár lassan már beletörődök, hogy hiába várakozom :D


szóval bárkivel szívesen beszélgetek :)

16/l/l

Bp.

2013. febr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én voltam már párszor ilyen helyen, ahol leszbikusok/melegek vannak (meg melegbarát heterok is) és egész jó, nem kell semmi ilyenen aggódni. Viszont sajnos a legtöbben akik oda járnak nem komoly kapcsolatot keresnek, én viszont igen...


Baranyai vagyok, ha gondolja írhat aki megismerkedne :)

2013. febr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem semmi se nehezebb.:) Nyilvánvaló,h egy hetero lánynak ez furcsa lenne :D Ezért vannak a meleg bulik/szórakozóhelyek.:) Biztos találsz valakit előbb-utóbb.:)
2013. febr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!