Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy is van ez?

Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Pénteken elég jó idő volt, és úgy döntöttem bicajal megyek suliba. Az osztály természetesen nem hagyott békén míg az udvaron meg nem mutattam mit tudok... és péntek óta egy csomó sulis csaj bejelölt facebookon... szebbeknek visszaigazoltam :D és megkérdeztem hogy ismerjük-e egymást, meg miért jelölt be. Volt aki nem írt vissza azt töröltem. Aki meg visszaírt az meg ismerkedni akar...

Miért van ez ? Azért mert bmx-ezek egyből felkeltettem csomó lány érdeklődését?



2013. febr. 17. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem a BMX a lényeg, hanem h vagány voltál.

Ha van eszed most összeszeded közülök a legjobbat és meg is tartod egy darabig, közben meg szétkeféled a háttérben a többit.

2013. febr. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Deviáns Zsírkréta válasza:

"szebbeknek visszaigazoltam :D"

Ne légy már ekkora felszínes tömegfej, nem vagy te akkora macsó. :)

2013. febr. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sok buta nőő. :D Ötlet jó, de van barátnőm már 1éve 7 hónapja és szeretem! :)
2013. febr. 17. 09:12
 4/4 anonim válasza:
Akkor csak maradjanak bejelölve azt csá nem kell velük beszélni ha barátnőd megtudja hogy más csajokkal beszélsz, huj először téged dorgál meg majd letiltatja veled facen azokat a csajokat, márha kissé féltékenykedő a csajod.
2013. febr. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!