Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy ismerkedhetnék meg azzel...

Hogy ismerkedhetnék meg azzel lánnyal, aki tegnap ott bulizott, ahol én is?

Figyelt kérdés

Tegnap egy nagy discoban voltam és egy volt osztálytársnõm barátnõje is ott volt, akivel kb pár percig riszálta magát elõttem, de én hülye nem nagyon közeledtem felé. Egy masik bnõjük elhívta õket és már nem is talalkoztam vele.


Ma megkérdeztem a volt osztnõm, hogy mi volt s lányka neve, megadta a nevét és bátorkodtam õt ma bejelolni facebookon.


Mondta, hogy nagyon aranyos és mosolygós csajszi.


Miután visszaigazolt (ha visszaigazol) akkor kezdjek el vele dumálni a tegnap estérõl? Aztán mi legyen?


Tiszta hülyének érzem magam, hogy ott nem közeledtem felé, DE lehet, hogy jobb is!


A válaszokat elõre is köszönöm!:)


Egy 17 éves fiú



2013. márc. 3. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen! Tiszta hülye vagy, hogy nem ott próbálkoztál. A fészen már nem leszel nyerő.
2013. márc. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

*azzal


persze, aztán csak azt hitte volna, hogy egy részeg srác megint, mert ott volt 1000 ember, DE kb mind ki volt..


DE akkor mostmár tudom, hogy "tiszta hülye" voltam. Ötleteket várnék!

2013. márc. 3. 17:54
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából ma tetszett meg... :|
2013. márc. 3. 17:57
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem az osztálytársnődtől kérd el a telefonszámát is és ott keresd, ne facebookon, jobban fogsz járni
2013. márc. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

vagy írj rá a csajra, hogy adja meg a számát :D

mindegy, mindenképp inkább telefonon keresd

2013. márc. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Várjunk csak... inkább facebookon elkérném a telefonszámát és hogy kezdjem a telbeszélgetést? ,,Szia, hogy tetszett tegnap s buli", vagy inkább vmilyen bemutatkozó stílust?


Egyébként az ilyen elsõ telefonbeszelgeteshez elõny, ha mély (rádiós, színpadi) hangom van? Persze az mellett, hogy nem dadogni fogok a zavaromban, hanem szimpatikusan beszélni..:)

2013. márc. 3. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!