Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez így jó ötlet lenne? Lányok,...

Ez így jó ötlet lenne? Lányok, nektek tetszene az ilyesmi?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, aki eladóként dolgozik egy városi nagyobb élelmiszerboltban. Szeretnék vele megismerkedni, így kigondoltam, hogy megkérdezem tőle, be lehet-e náluk váltani a nyerő Balaton-szeletet (egyébként igen, de hát ugye valami indok kell a megszólításra), aztán pedig azt kérdezem meg, hogy "na és a nem nyerő papírt be lehet nálad váltani egy mosolyra?". Ez így nagyon nyálas/idétlen lenne? Vagy ti mit gondolnátok, lányok? Jópofának találnátok? Egyébként nem tudom, tetszem-e a csajnak... Köszi a válaszokat.

2013. márc. 4. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem tetszene, aranyos:D a lényeg csak annyi,hogy legyél határozott és magabiztos (de ne nagyképű!!), és akkor nyert ügyed van :)
2013. márc. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó :)

Ha normális, akkor tutira veszi a lapot.

2013. márc. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Tuti jo :) ahogy mondtak, nyert ugyed lesz, csak ne legyel nagykepu!
2013. márc. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De lehet, hogy pl. külsőre nem jövök be neki. Nem nagyon szokott rám nézni, így aztán én se szívesen égetném magam.
2013. márc. 4. 21:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Férfi vagy! A te dolgod a próbálkozás! Amúgy kicsit realistább vagyok ennél, de mindenképpen mosolyra fakaszthatsz ezzel bárkit.
2013. márc. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ok, ezen valószínűleg mosolyogni fog, ha van humora szimpi leszel neki. hogyan tovább?
2013. márc. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha jól reagál, akkor szerintem még egy-két bók jöhet, de nem erőltetném túlságosan a dolgot. Általában ott vásárolunk, hátha megint ott lesz ő is, amikor legközelebb megyünk, aztán már valamilyen módon tovább lehet haladni. Nagyon kiforrott tervem még nincs. :) Mondjuk ha esetleg nem jövök be neki, akkor nem is érdemes előre tervezni.
2013. márc. 4. 21:20
 8/8 anonim ***** válasza:
akkor hajrá! nekem biztos bejönne :)
2013. márc. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!