Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan szerezzek barátnőt?

Hogyan szerezzek barátnőt?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok, az átlagosnál egy picivel csúnyább, de nem bányarém. Soha nem volt még barátnőm, sőt soha nem is csókolóztam vagy hasonlók. Pedig nagyon kívánok már egy lányt, de fogalmam sincs hogyan kezdhetnék ismerkedni. Barátaim is alig-alig vannak mert egy olyan társaságban nőttem fel ahol a "barátok" lépten nyomon átverik meglopják megverik egymást, és én ebből nem kérek egy ideje szóval teljesen egyedül vagyok. Szociálisan egy kicsit "retardált vagyok", nem tudom hogyan szólítsak le valakit vagy mit mondjak neki ha ez megtörténne. 15 évesen amikor sikerülhetett volna elkezdeni ezt a dolgot, akkor az előbb említett társasággal járkáltam bulizni, először láttam is egy-két lányt, de utánna már csak inni jártunk, és mindennek a tetejébe még gyógyszerfüggő is lettem amit csak nemrég sikerült letenni. Amúgy átlag magas, kicsit vézna vagyok,és okosnak tartom magam (de hát mindenki annak tartja magát :D ). Szinte mindenkit akit ismerek már van kapcsolata és nekem is kellene, szükségem lenne az egészséges szexuális életre, és néha egy lelki társ is hiányzik.

2013. márc. 15. 10:41
 1/2 ASOT ***** válasza:

Még biztos tanulsz szóval próbálkozz suliban hacsak nem egy fiú iskolába jársz. Vagy baráti kör?

Vagy tehetsz egy próbát eBay-en is hátha van 1 eladó.

2013. márc. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Küldhetnél magadról képet.:D Egyébkébt jól beszél az előző! Suliban,baráti körben is keresgélhetsz(megkérsz valami bizalmasabb havert aki komolyan is tud venni,hogy nem tud-e olyan lányt aki érdekelt a dologban,vagy valakinek szóljon az érdekedben,stb:) Ha vannak igazán jó barátaid,akkor jók az esélyeid így,de a haverok azok mindenen csak röhögnek egy sort,szóval azért gondold meg,kinek mondod :D) Vagy ha nem mersz semmit,próbálj változtatni magadon. Pl. menj el valamit sportolni,vagy akármi,sokszor egy apróság(frizura,ruha,akármi) is sokat dobhat az önértékeléseden. Vagy harcolj magad ellen. Pl buszon,vagy az utcán nézz az emberek szemébe,mosolyogj,vagy suliban próbálj többet beszélgetni másokkal is. Ettől úgymond megszokod a helyzetet,és nem lesz annyira parás a lányokksl való ismerkedés se a késöbbiekben.:) Szerintem csak a sajátmagad által felállított "falak" tartanak vissza.Sok sikert!:)

16/L

2013. márc. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!