Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hasznos strandon/fürdőkben...

Hasznos strandon/fürdőkben ismerkedni?

Figyelt kérdés

Ott rögtön látszik az alak (bár csajoknál a szivacs csalhat kicsit, de a poci meg lábak látszanak), nincs 2 kiló vakolat stb. De lányként ettől kicsit félek, hogy rögtön minden kiderül :)

Ti hogy vagytok ezzel?



2013. máj. 5. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Kérdezd meg, hogy jééé, neked is lábgombád van? :D
2013. máj. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Pretty_Fighter ***** válasza:
Miért félsz? Így legalább az fog ismerkedni ott veled ,akinek biztos tetszel így is.És később nem kell aggódnod,hogy mit fog szólni a testedhez,ha lekerül a ruha.
2013. máj. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet ott is, miért ne? Legyél nyitott rá, szerintem ennyi elég!
2013. máj. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Alaptétel: az a srác aki strandon ismerkedik lánnyal, csak szexre megy. Ritka (!!) kivételtől eltekintve. Pont azért amit írtál. Lányként ha ez a célod, akkor nincs mitől tartanod, mert nem árulsz zsákbamacskát: látja a srác milyen a tested, ha odamegy hozzád, akkor bejössz neki erotikusan.
2013. máj. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted ez mindenképpen "erotikus célzatú felajánlás"? :D
2013. máj. 9. 21:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a jó benne. Ha így megtetszel valakinek, akkor bármilyen ruhában el fog fogadni.
2013. máj. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem ez közelsen csak a sexről szólna, jó mondjuk ha egy trópusi gyalogos odamegy, az biztos h azt akarja, de pl én nem azért mennék oda, először csak ismerkedni, és ha úgy nagyjából kiismertem a személyiséged utánna döntenék, hogy bepróbálkozzam-e :)
2013. máj. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok: Igen elsősorban arról szól amit írtam. De egyébként minden ismerkedés erről szól s ezt ne akarja nekem senki cáfolni. Hiszen először a külsejét látod az ismeretlennek, s ha erotikusan nem fog meg, akkor nem érdekel téged és kész. A strandon ez hatványozottabb mert ott gyakorlatilag fehérneműben lát rögtön vagy még többet, attól függően milyen a fürdőruhád.
2013. máj. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!