Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok/nők nektek bejönnek a...

Lányok/nők nektek bejönnek a melós pasik?

Figyelt kérdés
ha igen kiket csíptek leginkább, autószerelő, kőműves, ács stb...

2013. máj. 10. 02:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj nincs a munkás emberekkel. Én ismerek nem egyet aki művelt, értelmes és jobb fej sok beképzelt háromdiplomás, örökké elégedetlen világmegváltónál.
2013. máj. 10. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Miért ne jönne be egy szakmunkás?:D
2013. máj. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
2013. máj. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 ivilicious ***** válasza:
barátom festő,meg hát ilyen ezermester :D de nincs különösebb fétisem,bár alap,hogy egy pasi tudjon 'szerelni'
2013. máj. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Mondjuk hallottam már nőtől (elég buta nő), hogy örül a programozó barátjának, mert leglaább nem érdes, meg piszkos a keze.


Nem akartam mondani ,hogy de azért a pénzt simán elvered mi? (Mondom buta nő, aranyos, de buta.)

2013. máj. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

A belinkelt youtube videóhoz kapcsolódva, azért megnézném, h Magyarországon hány festő/ács/kőműves engedhet meg magának egy X3-as BMW-t. :D Megrendezett jelenet az egész tuti. Igazságalapja annyi van, h mégiscsak a ruha teszi az embert. ;)


Nőkről pedig, van akik gerjednek a melós pasikra és van akik nem. Nekem egy randin pl a csaj kifejezetten pozitívnak jellemezte, h milyen finom, puha a kezem. Ettől független értek bizonyos kétkezi munkákhoz is, csak nem abból élek. ;)


30/F

2013. máj. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Persze, akkor zúgtam bele egy pasiba mikor megláttam gumicsizmában meg munkásgatyában xD na jó, viccet félretéve, aki most tetszik az egy tengeri halászhajón dolgozik, ég hát igen imponál hogy fizikai munkát végez de mivel a kapitány is ő ezért valószínűleg nem is segghülye. Szóval ha van esze akkor bármilyen melós jobban bejön, mint egy irodai munkás.
2013. máj. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én párom villanyszerelő és imádom :) szerintem munkásruhában is szexi :) nekem mindenhogy tetszik :))) amúgy nagyon pozitív pont nálam, hogy mindenhez ért!!
2013. máj. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ja, és az érdes bőrhöz: páromnak puhább a bőre, mint nekem..nem tudom hogy csinálja :) a kezével sincsen semmi gond :)
2013. máj. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

"A belinkelt youtube videóhoz kapcsolódva, azért megnézném, h Magyarországon hány festő/ács/kőműves engedhet meg magának egy X3-as BMW-t"


Ha nem látnád, az csak 1 bérelt kocsi, neten nézi az árakat hozzá.

2013. máj. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!