Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok volna kedvetek ismerkedni?

Lányok volna kedvetek ismerkedni?

Figyelt kérdés
Hátha szerencsém lesz,egy próbát minden esetre megér.Én egy 20éves srác vagyok,nem tartom magam különlegesnek sem egy alfahímnek,nem sok barátnőm volt eddig de legalább igazi kapcsolatok.Sokan mondták hogy helyes vagyok szép lányok is,de hát ezt ugye embere válogatja,nem vagyok egy nagy darab sem kigyúrt,de azért formában vagyok.Egy ideje egyedül vagyok és szeretnék újra egy komoly kapcsolatot,ahol nem a pénzem vagy a külsőm az elsődleges szempont.Egy olyan lányt akinek hasonló a véleménye erről mint nekem,akit nem zavar ha esetleg nem borotválkoztam meg,ha rossz napom van stb stb akinek jó vagyok olyannak amilyen vagyok.Jelenleg sajnos munka után kajtatok,szüleimmel élek nem vagyok túl társasági ember inkább a szűkebb baráti kör,de persze bárkivel szivesen ismerkedem ha úgy alakul.Bulizi ritkán járok,jobban szeretek a saját társaságunkkal lenni inkább.Hobbijaim hát... konkrétan nem igazán tudnék mondani,elég sok mindenhez értek ezért sok félét szeretek csinálni szinte folyamatosan töröm valamin a fejem vagy épp alkotok valamit.Nem vagyok egy bonyolult személyiség,bár néha kissé kiismerhetetlen.Nem vagyok egy főnyeremény az biztos,de előbb ismerj meg és aztán mondj véleményt.Szóval lányok ha esetleg lenne kedvetek beszélgetni,ismerkedni írjatok nyugodtan a többi meg majd utána kiderül,leginkább Rétság vagy Vác közelében élők többszáz km-ről ugysem igazán lehetne semmi.Ideálom konkrétan nincs,egy nagy gyengém van mégpedig a szemüveg,imádom a szemüveges lányokat.Egy normális aranyos,kedves,"szép" lányt keresek,aki szintén komoly kapcsolatot szeretne.Hát így hirtelen ennyi volna.

2013. máj. 17. 01:53
 1/3 anonim ***** válasza:
ilyenkor :O ?
2013. máj. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem találhat rá a nagy Ő-re ? :D
2013. máj. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jó nekem délután is :D
2013. máj. 17. 02:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!