Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van ez? Tényleg csak az...

Miért van ez? Tényleg csak az ilyen ribancosabb típusú csajokat szeretitek?

Figyelt kérdés

Én egy 18 éves lány vagyok,szeretek olvasni, nincs facebookom, nem cigizek, nem piálok, szakácskurzusom van, főzni imádok, nem szenvedek feltünési viszketegségben, nem nyerítek nyílvános helyeken, nem bulizok, nem vetközők le akárki elött, még szüz vagyok... és még is... csúfnak nem nevezném magam, mert 16 éves koromig modellkedtem, utánna már nem válaltam be ezt meg azt... nem értem hogy miért csak olyankor néznek meg a fiúk ha mindenem kint van?

Máskor rám sem rántanak....

Én csak azért hogy felfigyeljenek rám nem fogom kidobni a melleimet meg stb. ...


2013. máj. 17. 13:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
És akkor hol ismerkedsz?
2013. máj. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

A való életbe, nem kedvelem a virtuális világot...

A facebook már nem az ismerkedésről szól...

2013. máj. 17. 13:03
 3/13 anonim ***** válasza:
57%

Csak ideig-óráig. Hosszú távon a szolid a nyerő!

F.

2013. máj. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%

Én is szeretek olvasni,sportolok utálom a cigit.

A normális lányokat kedvelem.

Viszont a "ribancokat" néha megszoktam fektetni.

Hogy miért?Mert általában jól néznek ki

2013. máj. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem olyanok a pasik számára a cicivillantós lányok, mint a zsiráf: szép-szép, de otthonra nem kéne.


A fb meg sosem szólt az ismerkedésről.

2013. máj. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

főzni tudsz ez tetszik,de egyébként nagyon unalmas lány lehetsz ezért nem érdeklődnek irántad.


a facebook meg arról szól amire használják.Amúgy kémkedés az igazi célja.

2013. máj. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

#6 - Miért lenne unalmas? Aki szeret olvasni, nagy a szókincse, tájékozott, ergo bármiről lehet vele beszélni. Ha főzni tud, a mai világban szinte kuriózumnak számít, sok 30 éves sem tud...

Épp azért érdekes, mert más, mint a kortársai.

2013. máj. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
42%
túlságosan 'reklámozod' magad, te ezt nem csinálod, ilyen jó vagy olyan jó vagy, nekem ez nem tetszene. ha meg ilyen jónak tartod magad akkor találsz magadnak valakit!
2013. máj. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%

Érdekes, úgy tűnik van egy klónom, csak lány. Vagy az is lehet, hogy engem klónoztak rólad. Csak azért írom ezt mert olyan ez a kérdés mintha én írtam volna ki (csak én nem pasikkal szeretnék ismerkedni).

Amúgy, ha kipakolsz mindent a kirakatba akkor azoknak az érdeklődését kelted fel akiket csak az érdekel, és ha tényleg ilyen vagy akkor még az is előfordulhat, hogy ott van a közeledbe a megfelelő srác csak még te nem figyeltél fel rá vagy esélyt se adsz neki.

A normális lányok (főleg a szép normális lányok) manapság ritkábbak mint a fehér holló, nehogy te is megribancosodj!

17F

2013. máj. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
utálom a ribancokat azok arra valók hogy megalázzuk őket cápázással, lavorozással,préri farkassal, segbőlszájba, stb vel, miközben keressük az igazit.
2013. máj. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!