Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit írjak neki? Szeretnék...

Mit írjak neki? Szeretnék megismerkedni vele, csak nem tudom mit írhatnék neki először.

Figyelt kérdés
Látásból ismerem a lányt,van egy pár közös ismerősük a fbookon. Nagyon csinos,csak nem tudom hogy adhatnék jelet magamról,hogy tetszik nekem. Értelmes hozzászólásokat várok.
2013. máj. 17. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nehéz dolgod van. Szerintem inkább személyesen próbálkozz. Próbálj meg többet megtudni róla. Mert így ha alig tudsz valamit nem lehet csalódás lesz a vége.
2013. máj. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp neten akarod rendezni akkor: elég egy egyszerű "Szia" aztán visszaír akkor meg kérdezd meg milyen volt a napja stb stb. a lényeg ne térj rá egyből arra hogy tetszik neked.
2013. máj. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Likeold pár képét! :)
2013. máj. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom like-olni,mert nem ismerősöm.....
2013. máj. 17. 18:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, jó kiindulópont lehet, ha van valami közös hobbitok, és arra vonatkozóan felteszel egy hihető kérdést... Ha nincs közös hobbitok, jobban meg vagy lőve.


Egyébként neked van könnyebb dolgod, mert te vagy a fiú. (Ezt biztatásként mondom, mert ha egy lány ír egy fiúnak, a fiúk többsége ezt nyílt felajánlkozásnak veszi, és röhögnek rajta egyet, és ennyi...)


Szerintem egyszerűen jelöld be ismerősnek. Ha sok ismerőse van, lehet, kérdés nélkül visszaigazol. Akinek van vagy ezer, azok nem mindig ismerik az összeset aki fent van nekik, csak visszaigazolnak. Aztán elkezdheted likeolni a képeit... Persze, csak ha ő van rajta, nem a kiskutya, vagy valami... Aztán ha az ismerősnek jelölést elfogadta, akkor ha magától nem írt rád, hogy megkérdezze, mégis ki vagy, írhatsz neki, és elválik minden... Csak előnyös képet tegyél fel magadról.

2013. máj. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4 Jelöld ki ismerősnek:)
2013. máj. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Jelöld be ismerősnek és beszélgess vele vagy írj neki egy üzenetet.
2013. máj. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!